Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Beleszerettem a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem a legjobb haveromba. Elég érdekes ez a barátság, ugyanis 2x csókolóztunk, meg volt egy "egyéjszakás" kalandunk is. (igaz nem éppen józanon). Én továbbra is benne lennék. De hogyan?

Figyelt kérdés
Szóval volt egy s más, de ezt ő úgy kezeli, mint ha mi sem történt volna.Tudom hogy tetszem neki, meg mintha érezne is valamit a barátságon kívül ,de nem vagyok biztos benne. Megkérdezni nem szertném, mert ha én gondolom rosszul, ezzel el is szúrhatom a barátságot.Milyen jelekkel utalhatnék arra, hogy nálam szabad a pálya? Hogy nyitott vagyok az ilyesmire? Mert komoly kapcsolatot nem akar,viszont szivesen belemennék egy kis játékba.Ami nem túl közönséges, de mégis egyértelmű.Kössz előre is.
2010. márc. 2. 12:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

most beleszerettél vagy csak dugni akarsz??...a kettő nem ugyanaz...elég szar helyzet mert ha tényleg szereted ő viszont nem akar komoly kapcsolatot akkor nem érdemes folytatni a kis "játékotokat" mert jobban fogsz hozzá érzelmileg kötődni.

Ha viszont csak testileg kívánod őt egyszerűen mond meg neki, hogy mit akarsz, mire vágsz.Csak nem fog elfutni:S

2010. márc. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Lehet gyengen muzsikaltal neki,vagy nemtom,mond meg neki az oszintet,majd o eldonti,s te vagy elfogadod vagy nem.
2010. márc. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
gyengén muzsikáltam...Kössz! XD Hát ez az hogy nem csak d@gni akarok, de ha most nekem éppen ez jut(hat)na belőle...
2010. márc. 2. 13:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy mindketten fiúk vagytok?

És hány évesek?

(Írok majd tényleges választ is.)

2010. márc. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
akkor használd ki az alkalmat max k.rvának néz majd..de azis lehet, hogy összejöttök:D
2010. márc. 2. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Egy lánynak is lehetnek haverjai...Mondjuk azt konkrétan tényleg nem írtam..Bocs.DE ha nem akarom megmondani a szemébe, akkor hogy vezessem rá finoman?Nem vagyunk már tinik, legalább is én pláne nem.
2010. márc. 2. 14:02
 7/12 A kérdező kommentje:
Szal..L/24, F/20
2010. márc. 2. 14:03
 8/12 anonim ***** válasza:
terhes vagy
2010. márc. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Ha nem feküdtetek volna le egymással, azt mondanám, hogy maradjatok egymás legjobb barátai és figyeljétek egymás jelzéseit, hogy kész-e a másik továbblépni egy párkapcsolatba. De ez már nem aktuális.

"Mert komoly kapcsolatot nem akar,viszont szivesen belemennék egy kis játékba."

A legfontosabb, hogy szexualitás és az érzelmek nem játék! Nem jó egymás érzelmeivel játszani!

Lehet, hogy a barátod nem akar komoly kapcsolatot, de mégis mikor lefeküdt veled, belement egy komoly kapcsolatba, még ha ő nem is gondolta meg. Tehát nem lehet nem megtörténtté tenni, hogy lefeküdtetek, bármennyire is úgy kezeli. Átléptetek egy olyan határt, ami túl van a barátságon. Jó esetben a szex a komoly, elkötelezett kapcsolatot jelenti.

Tehát a barátságon már mindenképp túlléptetek. És erről beszélni kell, még ha az kényelmetlen is. Beszélj róla, hogy te szeretnéd komolyabbra venni a kapcsolatot. Őszintének kell lenni.

2010. márc. 2. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem ha már volt kalandotok, nehogy már ne tudjatok beszélni a történtekről. Azért a szex elég intim, nem egy "véletlen" csók. Ez már úgysem barátság. Menjetek el, üljetek be valahova inni, vagy valamelyikőtöknél nyissatok ki 1 üveg bort, majd kiderülnek a dolgok. Feszélyezheti a srácot, hogy idősebb vagy, bár ez a korkülönbség nem a világ. Persze nyilván benne van a pakliban, hogy ő nem akar Tőled semmit. Ugyanakkor egy 20 éves srácnál nem kell ám mindig komolyan venni, hogy "ő nem akar komoly kapcsolatot" Azt mondod, belészerettél. Akkor viszont csak szexkapcsolatba ne menj bele, mert az szar lesz Neked. Ne a szexkapcsolatot keresd magadnak, meg tudod Te fogni járásra is (legalább van rá esély) ugyanis Te vagy fölényben, és vagy annyira jó, hogy emberként is kelljél. Persze bele kell kóstoltatni, amiből rendszeresen részesedhetne, ha korrekten állna a dolgokhoz - de alapvetően ne alázd meg magad a "szerető" státusszal, még ha testileg Neked is jó! Hosszútávon ne menj bele! 1-2 véletlen "baleset" lehet, de ne szoktasd á az "ingyen" szexre. Mi is hasonló szituból indultunk ki, és hasonló korkülönbséggel - több hónapja rendesen járunk.
2010. márc. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!