Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért néz meg engem egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért néz meg engem egy ismeretlen?

Figyelt kérdés

Tisztázzuk, hogy én egy 16 éves lány vagyok.


Nemrégiben az iskolában voltam és vártam az órát a terem előtt. És egy srác ment el előttem, aki megnézett engem. De nem csak egy pillanatra, hanem tetőtől-talpig végigmért. Majd aznap még egyszer láttam és akkor sem tudta levenni rólam a szemét. Ezt a srácot eddig még sosem láttam az iskolában. És valószínűleg egy pár évvel idősebb is lehet tőlem.

Nem azzal van a bajom, hogy megnézett ahhoz már hozzászoktam, így megy ez, hanem azzal, hogy így nézett meg és nem szólt hozzám csak bámult. Ez napok óta nem hagy nyugodni.


Az lenne a kérdésem fiúk/lányok, hogy miért nézett meg pont így?



2016. szept. 21. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
az ha az arcodat nézi a szemedet, akkor bejössz neki, ha a szemed láttára végigméri a testedet is, akkor meg valszeg szexről fantáziált rólad. Vigyorgott, vagy csináld közbe valamit?
2016. szept. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem vigyorgott, csak bámult.
2016. szept. 21. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert tetszettél neki. Nem kell túlgondolni a dolgot. A fiók ebben a korban nem feltétlenül bátrak annyira, hogy le is szólítsanak, még ha tetszel is nekik.
2016. szept. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2016. szept. 21. 19:08
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet én voltam az. Eléggé rám illik :D
2016. szept. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Azért bámult mert vmi nagyon szépet látott :P Téged.

Ennyire egyszerű :D Ne gondolkozz h miért nézett meg pont így, ha akar vmit akkor lépjen ő :)

2016. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megkönnyebbültem! :)
2016. szept. 22. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!