Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek gáz, ha lányként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha lányként bevallom egy fiúnak, hogy tetszik nekem? És ezt hogyan tegyem?

Figyelt kérdés
Tavaly beiratkoztam egy gimibe, ahol az osztálytársam lett volna egy nagyon helyes fiú. Akkor beszélgettem vele párszor. Viszont végül halasztottam egy évet a suliban, szóval most kezdtem ott a gimit, és ő fölöttem jár. Nagyon sok közös barátunk van, de mégse járunk soha sehova együtt. Régebben ha tetszett valaki, akkor mindig bevallottam nekik, viszont mindig visszautasítottak, így neki már nem merem meg mondani, mert félek, hogy elveszítem. Segítsetek, mit tegyek? 15/L

2016. szept. 10. 21:03
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gaz
2016. szept. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
"Az a helyzet, hogy nagyon tetszel, és szeretnélek jobban megismerni. Mi lenne,ha elmennénk -pl.- az állatkertbe a hétvégén?"
2016. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se
2016. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Valld be neki:)

Habár ne ird meg neki egyből mert én is ezt tettem és arra se méltatott hogy visszairjon.

2016. szept. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Koszonom nktek 💘 de eg igy is elegge parazok :((
2016. szept. 10. 21:40
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem gáz, sőt. Többségünk örül neki szerintem, kezdő löketnek tökéletes. :D

Keresed a társaságát, beszélgetsz vele, aztán "rávezeted", hogy szimpatikus. Az a hirtelen a szemébemondod, hogy "bejössz" téma nem biztos, hogy a legjobb ötlet. :P

Nálam bejönne, valószínűleg van olyan is akinek nem. Nem lehet tudni. :)

2016. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem gáz, nyugodtan mond el neki, de persze ne rohamozd le hogy szia tetszel járunk? Hanem csak célozgass, utalgass rá majd ha nem veszi a lapot akkor mond meg neki :))


Remélem nem írtam későn és mindenképp írd meg hogy mi történt :)

2016. szept. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harmadik válasza:
Egyenjogúság van és igen imponáló ha egy csaj tudja mit akar
2016. szept. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ne rögtön valld be neki, hanem elősször ismerjétek meg egymást! :)

14/L

2017. febr. 18. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!