Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes próbálkozn...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes próbálkozni ennél a lánynál?

Figyelt kérdés

Van egy jó lánybarátom, akit ismerek már 12 éve.

Eredetileg mindíg barátok voltunk,de eltelt az idő,és lám igaz amit mondanak, az egyik fél mindíg többet akar.

Pár hónapja többször találkozunk, úgy érzem sokminden megváltozott. Sokat akar velem lenni,miníg mondja h elkísér mindenhová,több órákat beszélgetünk minden témakörben,és másabb. Másképp mosolyog,mindíg megkérdezi tőlem h szép-e stb. Előtte nem volt ilyen. Én határozottan mondtam neki hogy szeretnék tőle többet,amikor megpuszilom már nem barátságot érzek,hanem többet. Már nem akarom hogy csak a barátom legyen,de félek is mert nem akarok beleszeretni.

Bár nagyon jól érzem magam vele,mindenhova elkísérem (még női ruhaboltokba is,amit amúgy nem nagyon szeretek) de vele még az is élmény. Az eszem azt mondja hogy hanyagoljam el,mert úgysem akar ő tőlem többet,de az érzéseim azt mondják hogy próbálkozzak diszkréten.

Úgy érzem a kapcsolatunk van olyan erős hogy kipróbáljuk milyenek lennénk együtt,és ha nem megy ' vissza tudunk állni' a barátság kategóriára.

Mielőtt félreértenétek a lányt nem arra akarom, valóban érzéseim vannak felé,és barátnőmnek szeretném.

Ha valaki tud vmi jó tanácsot adni, azt szívesen venném.

Köszi



2016. szept. 21. 22:53
 1/4 anonim ***** válasza:
A lány mit reagált, mikor mondtad neki, hogy többet szeretnél?
2016. szept. 21. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hát nem hitte el.

Alapból sokmindent elviccelek, amolyan életvidám sokmindenből viccet csináló karakter vagyok.

Azt hitte ezt is csak hülyeségből írom.

Azzal 'védekezik' hogy hasonlítok a testvérére, és emiatt furcsa lenne velem járni.

De érdekes amilyen programokat szervez...

Menjünk el kettesben sétálni a naplementébe....ilyesmik...Mindenhova kísérgetni akar...Szval félreérthető a viselkedése.

Néha olyan mintha ő is akarna engem.

2016. szept. 21. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

A reakciójából arra következtetnék, hogy erősen barátzónás vagy nála (ez a "mintha a testvére lennél" olyan tipikus lekoptatós szöveg...). Viszont lehet, hogy valamilyen szinten bejössz neki (mármint többet érez irántad), csak még ő sem vallotta be magának, és emiatt szervez ilyen romantikus találkákat. Az is lehet, hogy szimplán szeretethiányos (vagy pont egy kapcsolatot hiányol), de nem pont téged akarna... kell neki a törődés, a romantikus programok, de rád konkrétan nem tudna Úgy nézni... vagy csak fél a helyzettől, mert kezd máshogy nézni rád, pedig KORÁBBAN még szinte a testvérének érzett...

Ilyesmikre tudok gondolni. Tudom, néha nehéz eligazodni a lányok jelein, még maguknak a lányoknak is. Pl. velem is előfordult már, hogy valakit kisebb korom óta ismertem, és sose tudtam volna még csak elképzelni se, hogy bejöjjön, aztán egyszer csak mégis megtetszett, de még saját magam előtt is tagadtam. Váltig állítottam mindenki előtt, hogy á, csak haverilag bírom nagyon, mert mindig jófej, kedves, szeretek vele lenni stb, de nekem sose tetszene... beletelt vagy fél-1 évbe, míg rájöttem, hogy bele vagyok esve. Szóval sose lehet tudni.

Lehet, hogy tényleg csak barátként tekint rád, de ha igazán oda vagy érte, akkor megéri még próbálkozni, hogy elhitesd vele, milyen fontos neked.:)

2016. szept. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Utolsó , köszi a válaszod :)

Megpróbálkozom nála...Ma úgyis talizunk :P

2016. szept. 23. 11:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!