Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Az gáz hogy ha egy nekem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az gáz hogy ha egy nekem bejön egy fiú és én köszönöok neki elsőnek?

Figyelt kérdés
2016. szept. 22. 05:48
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz csak nem valami előnyös...magadat alárendeli:D most ne szó szerint értsd (a pasi úgy fogja) alapból nem szerencsés senkinek ezzel a kis dolgokkal már pont ezt csinálod. Van szerintem 1000 más értelmes módja, hogy megtudja hogy bejön neked..ilyenkor én nem tudom valahogy komolyan venni azt a csajt aki így előre köszönöm nekem bár ez sok mindentől függ...de ,ha elemeiből nézzük a dolgokat akkor eléggé visszataszító is tud lenni.
2016. szept. 22. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%

Dehogy is! Sőt, aranyos, szimpatikus dolog, és ezzel bizony fel lehet kelteni a figyelmét. :)

Ha valamit el akarsz érni a magánéletben, akkor soha ne szabályok után fuss, hanem egyszerűen add magad, ahogy jólesik!

2016. szept. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Ha nem mindig te kezdemenyezel, nem gaz, viszont egyetkell ertenem az elottem levovel: ezer mas modja van, hogy kifejezd a tetszesedet.
2016. szept. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%

#1 nettó marhaságot mond. Attól, mert köszönsz neki, dehogy rendeled alá magad... Jézusom, mekkora butaság!

Akkor ennyi erővel ha a fiú köszön előre, akkor ő rendeli alá magát? Innentől kezdve mindent csak egyszerre lehetne csinálni, mert különben az első mindig alárendelné magát?

Ennyire már ne játszmázzunk!

Ha meg folyamatosan az jönne le neki, hogy nem érdeklődsz felőle, ha mindig csak "második" vagy, akkor ne csodálkozz, ha majd inkább összejön azzal, aki mer neki köszönni, meg az érzéseit kimutatni.

Lehet, hogy vannak, akiknek ez nem jön be (ironikus módon pont ők azok, akik szeretik a nőt alárendelni, csak akkor köszönjön, ha én is, csak akkor mutassa ki az érzéseit, ha én is, stb...), de egy normális fiú pont azt szereti, ha a lány vele egyenrangú.

Egyébként is, hogy keltene már az alárendelő érzést, ha te köszönsz elsőre? Pont, hogy az tűnik alárendelt viszonynak, ha te csak visszaköszönsz, meg ahogy írtam, mindent csak akkor csinálsz, ha "ő is".

2016. szept. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
A lányokban már semmi önérzet nincs? Miért kell "felkínálkozni'" egy fiúnak?
2016. szept. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért egy köszönés még messze nem felkínálkozás. Gondolkodjunk már kicsit...

De aki kéreti magát, aki fagyos, mint a jégcsap, de két jó szó után már rakja is szét a lábát, azzal minden rendben van. Aki meg kedvességből, szimpátiából köszön, azt meg már lek..vázzák. Torz egy világban élünk.

2016. szept. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszolat
2016. szept. 22. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!