Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most mi van? Van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mi van? Van egy fiú akivel nyáron ismerkedtem meg.

Figyelt kérdés
Sokat beszélgettünk, szemeztünk meg tök sok egyforma érdeklődési körünk van. Aztán elkezdődött a suli eleinte nem köszönt utána igen utána megint nem. Most én ráköszöntem vissza köszönt. Aztán megint ráköszöntem de nem köszönt vissza. Nemtudom nemhallotta e vagy nem akarta e hallani nemtudom. Utána kíváncsi voltam ő köszön e de csak elment mellettem. Utána délután meg kimentem a suli folyosóra és engem nézett de komolyan folyamatosan úgy mint nyáron. Nemtudom egyszerűen kiigazodni rajta. Most akkor tetszek neki vagy nem
2016. jan. 23. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tetszel neki és nem érti, hogy miért viselkedsz így. Egyszer köszönsz, egyszer nem, miért keresed folyton, vagy legalábbis miért veszed észre mindig, ha látó távolságban van. Ő sem ért téged. Szóval menj oda hozzá és tisztázd vele, hogy neked ő tetszik és ez fordítva is így van-e.
2016. jan. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom... Elég régóta csak köszönünk egymásnak nem merek nagyon oda menni hozzá..
2016. jan. 23. 21:52
 3/4 A kérdező kommentje:
Meg amúgy egy sulis buliban ő kezdeményezett és beszéltünk...de aztán semmi. Szóval szerintem ő sem ért engem meg én sem őt... :D úgy éreztem nyáron hogy lehetne valami...de mostmár nem tudom
2016. jan. 23. 21:56
 4/4 anonim ***** válasza:
lehet igen, lehet nem:D
2016. jan. 24. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!