Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Vege a legelso...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Vege a legelso komolyabb kapcsolatomnak! 19 eves vagyok a lannyal akivel meg ismerkedtem szakitottunk mar nem most de o is meg en is szerettuk egymast! Mar van mas valakije

Figyelt kérdés

19 evesen nem volt meg komoly kapcsolatom ez volt az elso es neki is nagyon szerettuk egymast egesz evbe egyutt voltunk minden nap talalkoztunk kollegiumban reggel iskola utan este ahanyszor csak tudtunk igazabol az volt a legnagyobb gond hogy messze laktunk egymastol es csak koliban talalkoztunk azon kivul amerre mentunk egyutt de egymashoz nagyon ritkan tudtunk elmenni korulbelul ket hetente egyszer iskola kezdesnel megismertuk egymast novemberben osszejottunk akkor meg en nemtudtam hogy mennyire fontos lesz nekem az eletemben o nagyon szeretett mar akkor is . Szoval igy teltek a napjaink minden nap egyutt de tudtuk hogy majd ha vege lesz az evnek akkor vegzek az iskolaval es 120 km re leszunk egymastol es neki meg lesz 4 eve a suliban a koliban . Soha nem csaltuk meg egymast voltak apro veszekedesek . Ő sokszor ugy erezte hogy en nem is szeretem igazan pedig en tenyleg szerettem a mai napig szeretem. Volt mikor kirugtak a kolibol es utana mar csak delutan es este talalkoztunk minden nap megvartam delutan este viszont mar nem mindig talalkoztunk eljott az erettsegi en otthon maradtam tanulni es akkor egy honapig nem talalkoztunk szerintem mar azt gondolta hogy ugysem lesz tovabb es lassan vege lesz foleg hogy megbeszeltuk hogy en nyaron ki megyek dolgozni angliaba egy masfel honapra. Volt egy baratom szobatarsam akivel minden nap szinten talalkoztam es mikor nem a lannyal voltam akkor vele mentem edzeni meg biliardozni vagy akarmi es mikor hazamentem az erettsegire tanulni akkor ok ketten talalkoztak meg nemtortent koztuk semmi . Szoval en kimentem angliaba es akkor a lany irta hogy o ezt nem birja tovabb hogy nem latjuk egymast es vege lett aztan nem beszeltunk es eltelt egy par het rajottem mennyire szeretem es hianyzik es tobb napokig sirtam sirva beszeltunk telefonon tobb napon keresztul de o azt mondta mar nem szeret pedig egymasnak voltunk az elsok is nem is azert valltunk el mert nem szerettuk egymast vagy veszekedtunk volna minden rendben volt.. es miutan beszeltem vele sirva napokig utana megint minden nap beszeltunk vegre hazajottem es rokton talalkozni akartam vele de megtudtam hogy a baratommal osszejottek nyaron a szobatarsammal es abban az egy honapban mar le is fekudtek azt mondta elakarta mondani de nemtudta nembirta azt beszeltuk meg vegul hogy szakitanak de most megis folytatjak . Ő nem ilyen volt egyaltalan nem ilyen volt a srac kihasznalta a helyzetet hogy egyedul maradt es neki kellett valaki azt vekkep nemtudom koztuk hogyan tortentek meg ilyen gyorsan a dolgok a sracnak is ez a legelso komolyabb kapcsolata mar ugy erzem hogy a lany szemeben en mar a multe vagyok most ot szereti en vagyok a harmadik aki kozejuk akar allni de en meg mindig ugy erzem hogy a baratom szobatarsam a harmadik . Igaz en befejeztem az iskolat es megyek ki angliaba de a fiu is akivel egyutt van befejezte az iskolat es messze lesznek ok is egymastol de folytatjak . Nemtudom elfelejteni megint napokig sirok miatta . Ujra talalkoztunk de mar nem olyan volt . Ott aludtam nala mar nem tortent semmi de nem tudom hogy birjam ki hogy ok meg igy is kepesek folytatni. Meg mindig szeretne ha nem kezdet volna a baratom ra nyomulni .Azt mondta meg mindig fontos vagyok a szamara de nemtudjak befejezni .

Elkene felejtenem de nembirom. Miatta voltak a legszebb napjaim most miatta vannak a legrosszabbak olyan jo lenne vele ujra egyutt atelni ezt az egeszet nagyon hianyozni fog meg mindig nagyon szeretem az eletemnek semmi ertelmet nem latom ha o nincs itt velem. Egyebkent sok lanynak bejovok sportos alak helyes edzek de en tulsagosan valogatos vagyok o volt az egyetlen lany akivel ennyire jol ereztem magam annyira szeretett mindent megtett ertem de mar nem ernek a szavaim semmit szamara mar ot szereti ... Nemtudom mit tegyek depresszios lettem ugy erzem barmit elkezdek csinallni eszembe jut rokton nemtudok megszabadulni tole itt van az arca a szemem elott a boldogsaga ahogy velem van nemtudom elfelejteni egyszeruen most meg vele ilyen boldog a fiu eli at azokat a boldog pillanatokat amiket nekem kene meg mindig.


2016. szept. 4. 14:51
 1/2 anonim válasza:
Sajnálom, az egész nagyon szívfacsaró. Írtad, hogy "ő nem ilyen volt" nyílván te ismered, de az a lány aki egy kis távolság miatt ilyen rövid idő alatt más karjaiban köt ki, az igenis "olyan". Lehet, hogy a barátod? hozta ki belőle, de akkor is. 1,5 hónap alatt??!! Nekem 2 évig tartott egy olyan kapcsolatom, ahol 250 km-re voltunk egymástól az egyetem miatt. Nem a távolság miatt lett vége, és valóban nehéz volt néha, de nem ezen múlik. Biztos szeretett a lány, de nem tudsz mit csinálni, ha ő már nem akarja, folytatni, hagynod kell és elmúlik a fájdalom szép lassan, amit most érzel. Nagyon szépen tudsz róla írni, a történtek ellenére is, tehát nagyon tudsz szeretni. Találni fogsz, olyat is aki megfelelő neked és értékelni is tudja, hogy milyen vagy. (Ez most közhelyesen hangzik, de így van) 23/L
2016. szept. 5. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Talalkoztam a lannyal ujra tobb napig csak vele voltam ket hetre mentem haza senkivel nem foglalkoztam barataimmal szuleimmel beteg nagyszuleimmel csak vele ... minden nap ugy ereztem egyre jobb es jobb lesz ... ujra megigerte hogy vegeznek adott egy bucsu csokot nekem hogy en kapjam az utolsot amiert egyutt voltunk es hogy egymas nelkul is ugyan ilyen boldogok leszunk masnap visszajottem angliaba egy nap eltelt a kovetkezo napon a srac atment hozza ott is aludt felhivtam es azt mondta hogy mar ot szereti ... mindent megtettem erte megis mindig ugyan azt tette velem es most o haragszik ram amiert elmondtam az anyjanak hogy ok ketten mar regota lefekudtek ... vissza se ir mar nemtudom sehogysem elerni meg mindig szeretem ... mert kellett igy tortennie MIERT?
2016. szept. 12. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!