Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon sok ez a korkülönbség?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon sok ez a korkülönbség? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Tehàt van egy lány, akivel tök jól elbeszélgettem meg tök jól elvoltunk annyira, hogy már olyanokról beszéltünk, hogy bejövünk egymásnak.

Én 16/F vagyok, ő pedig 14/L. (Pár hónapja ismerjük egymást)

Ha tudom, hogy ilyen fiatal, hozzá sem szólok..de hát annyinak nézett ki mint én. (Mind a ketten 2 hónap mulva 1-el idősebbek leszünk, tehát vehetjük úgy is, hogy 17/F, 15/L)

Véget vetettem az egésznek mielőtt elkezdődött volna. Írtam neki, hogy írjon rám 5 év mulva és majd akkor találkozhatnánk..

Szerintetek jól tettem? Így mélyen kicsit hiányzik meg sajnálom őt, de ez van. Mindig is elitéltem azokat akik ilyen fiatalon összejöttek....

Egyébként a tudat miatt, hogy ennyi idős, valahogy külsőleg már nem tudtam rá úgy tekinteni mint nőre, jobban megismerve látszott az arcàn, hogy nagyon fiatal és már nem is jött be annyira.

Pár év mulva gondoltam biztosan érettebb lesz és szebb, (nem ilyen kislányos) ezért is írtam neki, hogy írjon 5 év mulva :/

Köszi előre is a válaszokat.



2016. szept. 23. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem lett volna egy világvége-dolog, talán működhetett is volna
2016. szept. 23. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Úristenem! 😑 2 év az semmi. Szerinted 5 év múlva nem lesz korkülömbség vagy mi? 5 év múlva bőven le se fog már szharni. Már bocsánat. A lányok máshogy élik meg ezt. A lányok hamarabb "érnek" mint a fiúk. Ha a korkülömbség miatt hagyod elmenni, akkor sosem tetszett neked, vagy szimplán érzéketlen vagy. Sajnálom, de ez a kőkemény igazság. Ez most olyan, mintha én azért utasítottam volna vissza az egyk fiú barátomat, mert 2 nappal fiatalabb volt nálam. Ami igaz, csak éppen azért nem jöttem össze vele, mert számomra csak egy barát volt.
2016. szept. 23. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Ha ő 16-17 lenne akkor egyáltalàn nem zavarna még 5 év korkülönbség se. De ahogy meg tudtam, hogy 14 éves, valahogy átváltozott az arca bennem és csak egy kislány jutott róla eszembe :S Teljesen kiábrándultam belőle. Személyesen ismertük meg egymást de nem sokat beszéltünk. Inkább chaten folyt a többi dolog. Következő találkozáskor mikor meg tudtam a korát, valahogy másvolt. Később már chaten gondolkodások után közöltem vele, hogy nem jön be mint nő, "nem az esetem" és mondtam, hogy legyünk barátok. Erre csak annyit mondott hogy "ha akarod.." Azóta nem találkoztunk és nem is beszéltünk, érthető módon.

Igazából van egy hely ahova hobbiként mindketten jártunk, (ott taliztunk), és már oda sem jár, pedig minden nap ott vagyok. Lehet miattam nem jött.

2016. szept. 23. 20:11
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát azért így már egy kicsit más. Azt hittem hogy jöba voltatok, már majdnem összejöttetek, aztán szóba került a kor, és csak úgy egyik napról a mádikra ráírtál, hogy 5 év múlva írjon vissza, addig nem érdekled. Így viszont jobban meg lehet érteni. Nem tartod még elég érettnek. Nos, sok sikert kívánok mindenben, remélem még tartani fogjátok a kapcsolatot. 😀
2016. szept. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hát eléggé lefaragtam a story-t, hogy minèl rövidebb legyen :D pár hónapja ismerjük egymást, többször is találkoztunk közbe, de akkor még nem úgy voltunk egymással, hogy összejöjjünk vagy hogy ilyen közel legyünk egymáshoz..

Amikor kijelentette, hogy többet akar mint baráttság, akkor mondtam neki, hogy én egy velem egykorúval szeretnék összejönni stb. (Ezt több talizás és több órás chatelések után közölte hogy többet akar)

Tehát már tényleg majdnem összejöttünk, meg is fordult a fejembe, de végül ennél a kijelentésnél megtorpantam és nemet mondtam.

Egy szón múlott, hogy egy pár legyünk, de én nem is egy 2-3 hónapja ismert túl fiatal lánnyal akartam együtt lenni.. :/

Gondoltam ráírok, hogy bocsánatot kérjek meg hogy megtudjam nem bántottam meg annyira. De ezt lehet kezdeményezésnek hinné és minden folytatódna tovább. Amit pedig szeretnék elkerülni. Ne úgy jöjjön le, hogy csak játszadozom vele :S

2016. szept. 23. 20:55
 6/7 anonim ***** válasza:

Bocsi, de nagyon felszínes vagy. Ez a korkülönbség még ilyen korban sem sok, ezt később nagyon fogod bánni.. Amit most mondok, ne vedd sértésnek, a tényeket mondom : öt év múlva eszébe sem fogsz jutni, ráadásul közölted vele, hogy nem jön be, mint nő.. tudod te, hogy ez egy lánynak milyen? Tetszel neki, erre ilyet mondasz, valószínűleg minden önbizalma elment.. Biztosan ő fog futni majd utánad. Egyébként amikor 14 éves voltam, én is jártam egy 16 éves fiúval, és semmi probléma sem volt ezzel, szerettük egymást.

A kérdésedre válaszolva tehát nem. Nem sok a korkülönbség.

2016. szept. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Igazából a lány nem jött be annyira nagyon de-nagyon. Elképzelhetőnek tartottam de kicsit sok lett így hirtelen megtudni, hogy ilyen fiatal és össze akar velem jönni. Ledöbbentem és visszautasítottam. Az 5 évet azért írtam, hogy a korkülönbségre fogjam és ne sértődjön meg annyira.. Ha ezért a lányok úgy megsértődnek, hogy ezért nem állnak velem szóba legközelebb, akkor rendben. De mondjuk meg is értem..

Meg sajnos ahogy jobban megismertem személyesen, egyre visszataszítóbbnak tünt.. (Meg elkezdtem nézni a hátrányokat a kora miatt)

Ha én vagyok a felszínes, akkor azt minek nevezed, hogy az első (egyben utolsó) rövidke randin az előző pasijáról beszélget??

Ezzel sem akartam megbántani, hogy közöljem vele nem érdekel. Majd kiderült velem "kavar" de egy időben pasija van. Majd aztán hogy min vesztek össze.. nekem ez gyerekesnek tünt.

Ez a fiatalságának köszönhető, hogy ilyeneket csinál? Részben ezért is mondtam nemet.

2016. szept. 23. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!