Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megismertem egy idősebb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megismertem egy idősebb férfit. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nemrég megismertem egy nálam jóval idősebb férfit (16/L, 24/F), és tetszünk egymásnak, csak nem tudom, hogy jó lenne-e neki, ha netán összejönne velem, mert hát az ő korában már a szex is fontosabb szerepet játszik. Én meg még nem voltam ezelőtt olyan "igazán komoly" kapcsolatban.

Szerintetek mit kéne tennem?



2016. szept. 11. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
ejj, de naiv vagy
2016. szept. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
A lábaidat szét :D
2016. szept. 11. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én is ugyanigy vagyok csak ő21 éves de fogalmam sincs hogy mit kéne tennem.

Mert ahogy mondtad neki azért már vannak elvárásai. Nehéz dolog az biztos.

2016. szept. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Tudom-tudom, hogy naivnak tartotok. De higgyétek el nem akarok egyből összejönni vele, meg azonnal lefektetni magam. Én is ódzkodom ettől az egésztől, de még túlságosan is hat a rózsaszín köd.
2016. szept. 11. 12:39
 5/8 anonim ***** válasza:
46%
de lefogsz.. :D
2016. szept. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
14%
lányom ne legyél suta az attól függ komolyan e gondolja mond hogy meg akarod probálni vele de nem akarod magad feleslegesen meg kúratni és addig is megismered probálod megismerni... minél jobban..... és ha érzel is valamit akk lefekszel vele ennyi addig meg még nem kurtok ne zavarjon ha mással kefél mert hülyeség még nincs szex addig nem is igazi kapcsolat tulajdonképpen szal ha közbe mással összejön és elfelejt akk ennyi volt te jártál jobban mert csak a szexre ment te egyeltalán mit akarsz? mivel 16 vagy és szűz ami csoda szinte valszin nem akarsz büdös ribi lenni és egy komoly kapcsolatot akarsz egy komoly emberel aki figyel rád és minden ok nah ez nem könyű : 1 ne bulizós 24 esel gyere össze hanem egy komolyabb srácal ha tul buzgó és az italt sem veti meg felejsd el nem attól kemény valaki ha iszik cigizik meg diszkózik stb ezt a 12 évesek is csinálják mégis kiss csirák próbálj magadnak egy látszatra vissza fogottabb pasit szerezni attól mert visszafogott nem lúzer csak van esze lehet hogy tökösebb bármely sokat beszélő idióta állatól ha kérdésed van irj
2016. szept. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Először is, ne azt nézd, kérdező, hogy jó lenne-e neki? Ez a te életed, azt kell tudnod eldönteni, hogy neked mi a jó.

Másodszor: "az ő korában már a szex is fontosabb szerepet játszik"? A szex egy 16 éves fiú életében ugyanolyan (ha nem fontosabb) szerepet játszik. Egy 24 éves fickó akár annyira tapasztalt is lehet, hogy némileg lehiggadt már, és nem ugrik fejjel a falnak, ha pinát lát.

Harmadszor: 8 év a férfi javára tartós kapcsolat esetén pont ideális. (Mondjuk nem a mostani korodba, inkább amikor már te is 24 körül kullogsz.)

Ennek ellenére én azt mondom, s annak idején a lányomnak is ezt mondtam, ne vágj bele. Ha ugyanis ilyen kérdés merül fel, az azt jelenti, hogy nem volt rád akkora hatással a figura, amiért érdemes lenne megfontolni a dolgot. Majd jön valaki, akinek egy pillantásától megroggyan a lábad, és akivel kapcsolatban nem kérdéseid lesznek, hanem határozott akaratod!

2016. szept. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
16 évesen jártam egy 21 éves fickóval. Nekem nem jött be, egyáltalán nem sikerült egy hullámhosszra kerülnünk, és igen, ő szerette volna a szexet én meg még nem..főleg mert nem voltam úgy oda érte, mint amennyire ez kellett volna...(alig fél évvel később simán ágyba bújtam egy velem egyidős sráccal, szóval testileg készen voltam, csak nem vele..). Én hanyagolnám, főleg, ha ez ilyen kérdőjel benned..
2016. szept. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!