Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem rég keztdem a gimnáziumot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem rég keztdem a gimnáziumot és van az osztályomban egy lány aki nagyon tetszik, de még nem nagyon beszélgettünk. Mit tegyek? 14/f

Figyelt kérdés
2016. szept. 23. 21:05
 1/5 A kérdező kommentje:
Ellnézést elírtam 15/f
2016. szept. 23. 21:06
 2/5 anonim válasza:
Ha még nem nagyon beszélgettél vele,akkor beszélgess vele!
2016. szept. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Próbálj vele beszélni, bókolj neki. ha a lánynak nincs pasija, akkor simán közelíthetsz a célhoz.

Ne aggódj. Ne félj. Ne izgulj. Csak legyél komoly, na meg vicces. Nem tudom, milyen fazon vagy, de a lányok többsége csípi a humoros pasikat, persze nem ha ők a vicc témája.

Kérdezz a régi suliról, meg milyen az új osztály. Hogy tetszik neki.

Ez az egész dolog ki fog alakulni, ha beszélgettek. Lényeg, hogy ha szóba is állsz vele, akkor próbálj folyamatosan témát kitalálni, mert a néma csend olyan negatív... Olyan rossz.

És mégegyszer mondom: NE AGGÓDJ!!!

Légy kedves vele, de a legfontosabb, hogy önmagad add.

2016. szept. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem hasonló gondom volt évfolyamtársammal, írj ra facebookon! Pl h mivolt a házi?

Remek ürügy

2016. szept. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Beszélgess vele,tudni fogod hogy bejösz neki vagy nem.Ne támadd le.Legyetek elöször barátok és megfogod látni,hogy ő is Közelebb kerül hozzád.Sok sikert!14/l
2016. szept. 25. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!