Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ezek megfelelő tulajdonságok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magamsemtudom kérdése:

Ezek megfelelő tulajdonságok egy pasinak? Van esélyem náluk?

Figyelt kérdés
15 éves lány vagyok. Nem volt még barátom. Mostanában felébredt bennem a vágy hogy jó lenne már. Nem azért mert menő hanem mert vágyom már az érzelmekre de veszett mód. Persze nem szexuális kapcsolatot szeretnék, csak egy szerelmet. Ismerkedni az érzéssel, egymással. Aztán szép lassan mehetne haladni a komolyabb dolgok felé de hogy szexet még vagy két évig nem szeretnék az biztos. Tehát kezdem a külsővel mert úgyis mindenkit az érdekel ebben a korban. Bár ez nekem nagyon nem tetszik na mindegy. Tehát szép arcú lány vagyok. Zöldeskék a szemem, hosszú világosbarna a hajam. Magas vagyok (172cm) és 58 kg. Tehát az akarom is rendben. Mellem is van. Tényleg kívülről megvan minden. Most jöhet a belső. Elég érzelmes típus vagyok de nem érzelgős. Tudok szívből szeretni és adni érzelmileg a másiknak egy barátságban is akár. Imádom az ölelést a finom intimitási formákat. Tudok hisztis is lenni de tudok magamon uralkodni. Azt szeretném ha egy a pasi vezetne a kapcsolatban de szeretettel persze és nem elnyomással. Ezt úgy értem hogy nem akarok tökös csajt játszani, kezdeményezzen a pasi. Én pedig tudok érzelmeket és szerelmet adni neki. És szép lassan engem is megkaphatna. Lassan. Nagyon fontosak nekem az érzelmek. Arra vágyom hogy valakivel megélhessek ilyeneket. Sikerült már egy barátság keretén belül belekóstolni ebbe de szeretném a szerelemben kiteljesíteni az érzelmeket. Egyébként szeretek és tudok is sütni, főzni... sokat olvasok stb. Olyan 17/18 éves pasira gondolok kb... szerintetek?nem reklámozni akartam magam csak egy kis önbizalmat...

2016. szept. 24. 08:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden lanynak ilyennek kene lennie :) sok sikert
2016. szept. 24. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hmmm.. :) Nagyon cuki amit leírtál :)

Küldesz képet magadról? :)

2016. szept. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nagyon de nagyon tetszik a hozzáállásod :). Kicsit le is nyűgöztél... 😅. Teljesen az ideálom vagy, és tényleg nem csak a külső alapján. Én is vágyom egy ilyen lányra, mint te. Szerintem semmi baj sincs veled :3. (Az meg hatalmas plusz, hogy tudsz sütni és főzni :D) Minden elismerésem a tiéd :)). 16f
2016. szept. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3# köszönöm, aranyos vagy
2016. szept. 25. 21:26
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólókkal. Maximálisan csodállak, értékelem a hozzáállásodat :) Több ilyen lány kéne!

15 (lassan 16)/F

2016. szept. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%

A gondolataiddal nincs baj, aranyos lánynak tűnsz, viszont a 17-18 éves fiúknak fontos az a dolog, ami most még neked nem az. Ez a szex.

A helyedben fiatalabb korosztályt keresnék emiatt is :)

De nem ez a lényeg, a személyiségeddel nincs baj, sok fiúnak jön be sokminden,ne egy elvárásnak akarj megfelelni, csak magadnak.

Sok sikert :)

2016. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#5 igen tudom hogy fontos abban a korban a szex. Igazazad van. De az annál fiatalabbak meg valljuk be elég gyerekesek még. Én az az igazság kinézetre is vagy 18-nak nézek is és sokak szerint mentálisan is és érzelmileg is érettebb vagyok a koromnál Volt márnhogy megkörnyékezett egy 16 éves srác, de nem tudtam vele mit kezdeni. Pont amiatt amit írtam is hogy arra vágyom hogy a pasi tudjon irányítani. No most egy 15-16 éves srác nagyon nem tud még. Meg nem is vonzanak egyáltalán azok a srácok akik nem néznek ki férfiasan. Lehet hogy most egy csitrinek tűnök vagy nagypofájúnak... akkor ez van. Tudom hogy lehet hogy nem lesz képes rám annyit várni a pasi... akkor lelép. Nem tudok mit mondani. Nem is várhatom el senkitől főleg ebben a korban. De már veszettül vágyom a szerelemre. És csak a megjelölt korosztályt tartom vonzónak.
2016. szept. 26. 05:42
 8/9 A kérdező kommentje:
Amit írtam még abba is megmutatkozik, hogy a legjobb barátaim is... van aki több mint negyven éves... és van férfi is... de velük tudok igazán egy hullámhosszra kerülni. Egyszerűen nem tudok mit csinálni a hozzám korban nagyon közeli pasikkal. De persze a 17-18-nál idősebbet nem szeretnék. A szexet pedig azért nem szeretném 17 éves korom előtt, mert ki akarom várni hogy ne csak azért történjen meg mert miért ne, hanem hogy már úgy vágyjak rá mint egy pohár vízre.. a másik pedig hogy alapból van egy társadalmi elvárás... na mindegy ez hosszú
2016. szept. 26. 05:51
 9/9 anonim válasza:
Úgy látszik hogy a hormonháztartásod megbojdult egy kicsit :) Ha szeretnél az általad leírt tulajdonságokkal rendelkező barátot akkor ismerkedj és járj új közegekbe hogy megtaláld:)
2016. okt. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!