Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van esélyem nála? [többilent]

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van esélyem nála? [többilent]

Figyelt kérdés

Van egy lény, akivel 7 éve egy osztályba járunk, és barátok voltunk 2 éve, csak többet érzek iránta.

Többször éreztem már azt, hogy kooly a dolog, de van egy beteg, autista osztálytársam, akivel furcsán viselkedik, mintha szerelmes lenne.

Ez az osztálytársam meg azt mondja hogy a lény egy éve megkérdezte, hogy járna e vele, de akkor is viszzautasította, és most is viszzautasító vele.

Nekem is azt mondta hogy csak barátnak se tekinti.


Lehet esélyem a lánynál?

Hogyan mondjam el neki azt , hogy mit érzek érte, mivel nincs önbizalmam?


Ha végig olvastad ,akkor grat :)



2016. szept. 24. 20:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Direkt írtál lényt? :D

Kicsit lecsúsztál a témáról és nem a közted és a lány közötti kapcsolatról beszéltél, így nehéz megmondani

Szerintem érdemes megpróbálnod de önbizalomhiány esetén nem nagyon fog menni és még nem is vagy kész egy kapcsolatra

De ha úgy gondolod próbáld majd meg elmondani neki valamikor amikor kettesben vagytok :)

2016. szept. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen lény? nőstény? Szerintem menj oda hozzá és hívd el te valahova.
2016. szept. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

A lény, az valójában lány.


És sokat vagyunk kettesben, és meg nevettetjük egymást de ő azt a másik gyereket szareti 80%ban biztos vagyok benne

2016. szept. 24. 21:16
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az a lény egy alien XD
2016. szept. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem lehetne komolyan venni???????
2016. szept. 25. 11:30
 6/6 anonim válasza:

Tetszik? Csak arra vigyázz, hogy meg ne tudja! :D Szóval az a fő, hogy megtudja. Nem érdemes kiöntened nagyon a szíved, túlzottan belemenni mennyire is komoly számodra a dolog... Ez a számára felelősséget jelent, így ha most épp nem vagy nyerő nála, inkább hajlamos elutasítani.

Tehát hívd randira, további megismerés céljából.


Esetleg legyél sokat a közelében, dicsérd meg, stb. Csak sajnos ezt évekig lehet csinálni, és közben a "háttérben", nem biztos hogy emelkednek az esélyeid, amelyeket aztán egy nagy rohammal learathatsz. ( = minél tovább húzod az időt, annál többet szenvedsz).


Ha elutasít, azt úgy tegye, hogy az egy elutasítás legyen - nem érdemes neki helyet hagyni a "hát most nem", a "talán" és egyéb kikerülő válaszokhoz.

És akkor a legnehezebb: a nem, az NEM! Nem most nem, nem még nem - hanem NEM, és kész! :) Szerencsére statisztikák szerint lányból több van, sőt: a figyelem többnyire a dekoratívabb, bevállalósabb, bulizós fajtákra koncentrálódik - adott esetben fél év alatt 6-8 fiút is fogyasztanak (más szót is lehetne itt használni persze, de mivel konkrét pénzbeli ellenszolgáltatás nem történik, csak tárgyi javak, és szolgáltatások válnak elérhetővé a lány számára, a szó nem pontosan helytálló), míg egy másmilyen beállítottságú lány abban a félévben végig szingli (és csak rád vár ;) ).


Mindazonáltal: a kudarc terhe mellett is próbáld meg, ha másképp nem megy, írj neki hagyományos(!) levelet, és legyen terved a randira, ha igent mond! Sok sikert!

2016. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!