Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátnőmet nem engedik el a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmet nem engedik el a szülei, mit tudnék csinálni? Már nagyon hiányzik, néha sírok is. Én 17 éves vagyok, a barátnőm 14 éves.

Figyelt kérdés
2016. szept. 25. 12:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Skype, Facebook?
2016. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Menj át te.
2016. szept. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem engedik beszélni sem, mivel javítania kéne a jegyein. :( Én persze megértem, de akkor is nagyon, de nagyon hiányzik nekem.
2016. szept. 25. 12:13
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Így jár az aki korán kezdi. Örülj neki, hogy van lehetősége javítani. Sokan bukták el az életüket középiskolában és takarítanak most egy hotelban.
2016. szept. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát ő is tanul jelenleg 8.-os, én meg 11.-es vagyok. Ő pályaválasztás előtt áll. Rendészet,Szakács,Cukrász ezeket közül szeretné valamelyiket választani. Én jelenleg meg programozó/rendszergazda, de okj-n szeretnék letenni egy szoftverfejlesztőt. Ti mit javasolnátok neki? Melyik lenne a jó szakma? :) Én már mondtam neki, hogy szerintem a cukrászt válassza. De igazából mindenkinek, más-más véleménye van.
2016. szept. 25. 12:34
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi nem ismerjük, így nem tudunk jól válaszolni erre, de azt ajánlom, hogy tanuljon, tanuljon és tanuljon. Most jön a felvételi, így nem lesz sok szabadideje. Bírjátok ki, mert ha ezt túlélitek, mindent túléltek
2016. szept. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Hát igen, ha minden igaz, akkor neki is, Február elején lesz, mint nekem anno 2014-ben.
2016. szept. 25. 12:39
 8/13 anonim ***** válasza:
Leírtad, hogy 8.-os, erre írtam, hogy most jön a felvételi. Nem lehetőség, hanem BIZTOS hogy most jön. Ezért most ha lehet ne lógj majd se az ő, se a szülei nyakán
2016. szept. 25. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, csak tőlem nem tiltják, de meg van mondva, hogy mikorra kell hazamennie. Például ha kijön délután 4-kor, akkor 6-ig lehet, ha nincs otthon, akkor azonnal felhívják. Sokszor maradna tovább, de én akarom, hogy menyjen haza, nehogy aztán ne lehessen velem pár napig. Meg tudják rólam, hogy úgy állok hozzá, hogy neki kell tanulni. Mellesleg szokok is neki segíteni, bár nem vagyok valami jó tanuló.


Szerintem ha tudnál beszélni az anyukájával, akkor talán megoldható lenne. Én ismerem a szüleit, ami azért is jó, mert tudom, hogy mik a határok náluk, és, hogy mit szabad, hogy mikorra vigyem haza stb... És ha ezeket úgymond betartom, akkor megbíznak bennem, és az építi a kapcsolatot a szülei és köztem, és nekünk is csak jó származik belőle.


17/F

2016. szept. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Te barátnőd hány éves? :)
2016. szept. 25. 12:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!