Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy fiu es en...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy fiu es en is neki mitcsinaljak?

Figyelt kérdés

Elore bocsi a helyesirasi hibakert akit meg mem erdekel az meg ne suoljon be faszsagokat koszonom;)

Szoval nagyon tetszik nekem sokat jarok a meccsere mer focizik es nagyon cuki dolgogat csinal es nemtudom magyon felek peldaul csokolozni mert memtudok vagyis nem probaltam meg es felek nagyon de lehet ugy erzem hogy vele megmernem es annyira hianyzik es hetemte 1x lathatom es nagyon rossz felek hogy ebbol nem lehet semmi.. szerintetek mit kene csinalnom? O 16lesz en 14 vagyok


2016. szept. 25. 17:31
 1/2 Neszty2001 válasza:
Szoval azt mondod h te neked bejon ő és neki is bejossz te.Két év korkulonbseget meg soknak se mondanék.Ha mondjuk jarnal vele akkor talan nem csak heti egyszer láthatnad.A csoktol pedig nem kell félni h elrontod,mivel ez spontan dolog,ketlem h elrontanad.Meghat ha a fiu mar csokolozott akkor legalabb az egyikotok jol csinalja.
2016. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom tudom de az a baj hogy megis felek tole a masik meg hogy sajnos nem latjatom nagyon ogyse ugyse mert hetkoznap nem mehetek sehova sot a szuleim azt se engedik hogy fiukkal talalkozzak
2016. szept. 25. 18:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!