Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti összejönnétek egy ilyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti összejönnétek egy ilyen lánnyal?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, hogy fülig szerelmes voltál ebbe a lányba, viszont ő kikosarazott, mert rondának és dagadtnak tartott. Majd eltelik 1-2 év, ami idő alatt te kigyúrod magad, és az arcod vonásai is szebbé válnak. Aztán egy nap újra találkozol ezzel a lánnyal, aki azt mondja, hogy így már szívesen járna veled, te pedig még mindig érzel valamit iránta.

Ti mit tennétek? 'Ha rondán nem kellettem neki, akkor sehogy' alapon ti is lekoptatnátok, mint ő téged régen. Vagy a szívetek után menve végre összejönni vele?


2016. szept. 25. 17:36
1 2
 1/15 Neszty2001 válasza:
100%
Szerintem hagyd a csudába.Miaz már hogy amikor még nem voltál ilyen kigyúrt (nem tudom h mondjam) nem kellett el neki,most meg már persze járna veled.Áh,de utálom ha valaki ilyen.Amúgy grat az 1-2 éves kigyúrásodhoz
2016. szept. 25. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Inkább azt érdemelné hogy összejöjj vele és kihasználd..
2016. szept. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Egy olyan felszínes emberrel, aki csak a külsőm miatt van velem, és bármikor elhagyna egy helyesebb srácért..biztos nem.
2016. szept. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Én nagyon el lennék keseredve és valószínűleg hasonló okból dobnám. Jó nagy stresszt okozna (főleg ha addig is szerettem) egy ideig de hosszútávon szerintem megtérül.
2016. szept. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem. Kiröhögném.
2016. szept. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Ha az utolsó nő lenne a Földön, akkor is inkább homokos lennék, vagy levágnám a farkamat.

Semmit nem utálok jobban a felszínességnél. Akkor sem jönnék össze vele, ha még mindig belé lennék esve, mivel tudom, hogy egyetlen dolog miatt akarna összejönni, az pedig a külső.

Inkább keresnék egy olyan lányt, aki magamért szeret.

2016. szept. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Növessz egy kis önérzetet barátom!

Csak a külsőd miatt kellesz neki, nem érez irántad semmit. Ilyen kapcsolatra vágysz? Mert jön egy még helyesebb srác, és akkor aztán újra rondán elbánik veled.

Nem azt mondom, hogy haragudnod kell rá mert anno egy szemét és érzéketlen liba volt, de tanuld meg a leckét. Ez a lány nem érdemel meg téged.

2016. szept. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Novessz pocsot haver...nem kell neki viszaadni, de ugyan ezzel az indokkal koptasd le. Ha jol nezel ki sok mas csaj is lesz, nehogy mar o legyen a kulonleges mikor egy sekelyes pitsa. Szepen mondd meg neki nem jon be, aztan hidd el eszi majd a fene a csajszit. Ne legyel mar nyikhaj...
2016. szept. 25. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
23%

Igaza volt a lánynak. Legyen már egy kis tartás bennetek. Persze, hogy nem jön össze egy dagadt sráccal. Aki annyira nem képes, hogy lefogyjon és felszedjen valami izmot, attól mit lehet várni? Elég kemény ezt kimondani, de ez az igazság.

Én biztos összejönnék a lánnyal. Könnyű mondani, hogy nem, de ha a srác még mindig szereti, még annak ellenére is összejön vele, ha tudja, hogy benne van az esetleges szakítás, felszínes kapcsolat lehetősége.

Ettől függetlenül a lány még lehet, hogy komoly kapcsolatot keres, ami valljuk be, nem lehet testi vonzalom nélkül.

Kérdező szerintem próbáld meg, de semmiképpen se mutasd meg neki, hogy még mindig ugyan úgy szereted, mint régen.

2016. szept. 25. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na a #9 re ne hallgass. Biztos ő is egy felszínes csaj. Figyelj én mondanám neki hogy köszönöm hogy miatta lettem olyan de attól még nem fogok össze jönni vele.
2016. szept. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!