Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A villamoson van egy fiú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A villamoson van egy fiú akivel kölcsönös vonzalomban vagyok. Hogyan ismerhetném meg? 13/l

Figyelt kérdés

2016. szept. 25. 18:07
 1/9 anonim ***** válasza:
66%

"kölcsönös vonzaloman" 13 évesen. Besz.....rok :D

ÉS hány éves a fiú? 19? :D

2016. szept. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Shai-Hulud ***** válasza:
80%

Kölcsönös vonzalom... Ő az egyik vezetéket fogta meg, te meg a másikat. Ha találkoztok, jó nagy csattanás lesz! :-D


Hogy ismerhetnéd meg? Ha tényleg kölcsönös, akkor ezt bízd rá. Ha nem kezdeményez semmit, akkor két eset lehetséges:

1. Mégsem kölcsönös a dolog. Ez azt jelzi, hogy még összecseréled a vágyaidat a valósággal. De nyugi, ez pár év múlva normalizálódik. Vagy sem. Szóval még ráérsz pár évet.

2. Kölcsönös ugyan, de még nagyon nyuszi a srác. Akkor meg még ő ér rá pár évet. Meg te is.


Ha pedig mégis kezdeményez ott a villamoson, azonnal kezdj sikoltozni, és kiabálj, hogy "segítség, szatír!" ez garantáltan beválik.

2016. szept. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
25%
miből érzed, hogy kölcsönös a vonzalom? én pl "szemeztem" már úgy lánnyal a villamoson, hogy csak másnapos voltam, és azt se tudtam kb hol vagyok, csak bambultam ki buli utáni reggel a fejemből, sulibamenet és ezt félreértette... pedig tényleg akkora 8-as volt a fejemben, hogy azt hogy nem vágta le, hogy nem csajozni akartam, csak fáradt voltam, nem értem
2016. szept. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szemezünk . És engem nézett amiko leszàllni készültem 3s a mellettw ülő baràtja megkérdezte tetszek - e neki és azt mondta igen.
2016. szept. 25. 18:54
 5/9 anonim ***** válasza:
22%
Úgy ismerhetnéd meg, hogy beszélsz vele. Hogy lehet ilyen hülyeséget kérdezni?
2016. szept. 25. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Lehet, hogy ez hülyén hangzik, de ejts el vmit a közelében. Ha felveszi neked és odaadja, akkor már nyílhat egy lehetőség arra, hogy beszélgetni kezdjetek. Nem kell túl gondolni. Hol laksz? Melyik suliba jársz? Ilyenek...aztán ha akar vmit lépni, akkor tud, ha nem, akkor meg mégse volt kölcsönös a vonzalom.
2016. szept. 29. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 osterban válasza:
Miért olyan megdöbbentő nektek egy ilyen kérdés a "Tini párkapcsolatok" topikban? Nem mindeni olyan, mint a válaszotok alapján ti, hogy a 30-as éveiben is még csak a TV-ben látott olyat, hogy két ember mondjuk szájon csókolja egymást. De hogy válaszoljak, ebben a korban még félénkebbek a fiúk, szóval ha úgy érzed, hogy tetszel neki, nyugodtan menj oda, kérdezz tőle valamit, akár csak az időt, aztán kezdj el beszélgetni vele, bármiről, a suliról például. Legközelebb ha látod, már rögtön odamehetsz hozzá, hiszen már "ismeritek" egymást. Aztán szép lassan kialakul. Vagy nem, de akkor jönni fog más, akivel igen.
2016. szept. 29. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. szept. 29. 18:59
 9/9 A Tengerész ***** válasza:
Köszönj oda neki? Mosolyogj rá és mondd, hogy "szia". Egyelőre semmi más. Gondolom naponta látjátok egymást. Másnap már ő fog köszönni, aztán lassan alakul majd a dolog. de ha nem "alakul" akkor hagyd a fenébe, túl gyáva még, a fiúk később érnek be. Amúgy 13 évesen semmivel se kell kapkodnod, hidd el ezek a dolgok ahogy öregszel maguktól kialakulnak.
2016. szept. 30. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!