Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerimtetek tényleg szeretett...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerimtetek tényleg szeretett vagy csak ágyba akart vinni?

Figyelt kérdés

Hát jártam egy fiuval akibe szerelmes voltam (vagyok) mindig azon gondolkook hogy szeretett e vagy csak azt akarta.

1 talizásunk a bandájában volt. Egy épület alá bementünk és ahogy megálltunk egyből szorosan megölelt és miközben ölelt a seggemet markolázta. Később csókolóztunk puszilgattuk egymást amig oda nem nyult. Had ne mondjam hova.

Itt betelt a pohár szoltam is neki! Azt mondta ok és ujra megcsókolt.

1 hét mulva megint taliztunk de akkor már ketten voltunk. Megint csókolóztunk stb. Amig megint oda nem nyult. Szoltam neki...abbahagyta és a seggemet markolázta vagy 10 percig.


Szerintetek? 17/L



2016. szept. 25. 20:17
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez nem egyértelmű?
2016. szept. 25. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vele bezséd meg hogy nem szereted ha ott fogdos :D
2016. szept. 25. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Hát sajnos:/ de azért köszi
2016. szept. 25. 20:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem keress olyan pasit, aki Rád is kíváncsi, nem csak a testedre. Srác létemre mondom, hogy ilyenbe kár szerelmesnek lenni..
2016. szept. 25. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Hát én csak annyit tudok mondani ha nem azt akarta volna akkor kérdezgetett volna/kiváncsisgodott volna RÓLAD* Markolázta a segged,odanyúlt stb...nyilván ezzel azt jelezte hogy már most akarna veled d*gni...bocsi a kifejezésért. Annyi lenne még a kérdésem hogy veletek kapcsolatosan nem mondott semmit? Pl. Hogy eggyütt fogtok e élni vagy valami ilyesmi?
2016. szept. 25. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hát csak annyit kérdezett velünk kapcsolatosan hogy mikor lesznek gyerekeink és mikor költözünk össze :D
2016. szept. 25. 20:57
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem dugjatok egy jót és Ennyi.

Utána majd kiderül mit is akar valójában.

2016. szept. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Felsőnek igaza van:D

Am ha arról kérdezett hogy mikor lesznek gyerekeitek...szerinted az nem egyenlő a dugással?

2016. szept. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Talán igazatok van:/
2016. szept. 25. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!