Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt? SURGOS

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt? SURGOS

Figyelt kérdés
O.tarsai vegig aztmondjak h felelsz vagy merszeztek, es egy fiunak (volt o.tarsam es legjobb havrrom occse) azt a feladatot kapta h adjon neki szajrapuszit. Allitolag adott is neki es utanna meg ketsegbe volt esve h milesz ha megtudom,meg stb. Rakerdeztem nala h mi a helyzet,aztmondja hogy nem volt semmi, most ilyenkor mit csinaljak? Az nem megoldas ha elgurul az agyam es megverem a gyereket... (megengedte a battya)
2016. szept. 27. 21:46
 1/9 anonim válasza:
Uhh, ezt fájdalmas volt végig olvasni. Tény, hogy nem szép párkapcsolatban mással csókolózni, a puszi és ölelés meg elfogadható, de ez nem megcsalás az én véleményem szerint! Ha önszántából csinálta volna, akkor gáz lett volna. Ennyiért megverni valakit?:D Hány éves vagy, 11-12? Beszéld meg a pároddal és azzal a gyerekkel, de ne folyamodj erőszakhoz, mert csak rosszabb lesz!
2016. szept. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
16, nem az elso kapcsolatom,es sajna mindegyiknek igy lett vege, es mar azis atfutott rajtam h nem tisztelnek elegge, es ezert merik ezt. Vagy nemtudom, a sajat erzeseimet nem ertem, mit tegyek?
2016. szept. 27. 21:57
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha van barátom, de amúgy sem játszom ilyen hülyeségeket és ha valai szájrapuszit akar adni nekem, és nem jön be, van párkapcsolatom, egyszerűen nem engedem. Biztos 14, 15 évesek lehettek max.
2016. szept. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Azert nyitottam a "tini parkapcsolatolhoz". De igaz, a verekedes tulzas, de na :c akkorse tudom mit kene tenni..
2016. szept. 27. 22:00
 5/9 anonim válasza:
Mindegyiknek felelsz vagy merszezés lett a vége...?
2016. szept. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem, az h masik pasival volt valami
2016. szept. 27. 22:05
 7/9 anonim ***** válasza:
Most mi van egy szájrapusziban? Elmondom neked, hogy semmi. A megcsalás nem a szájrapuszira, ill. a csókra érthetendő, legalább is szerintem. Persze rosszul érezném magam, de mivel ez csak egy buta játék volt buta feladatokkal, nyilván nem okolnám sem magamat, sem a páromat. Még akkor se lenne gond, ha játékon kívül puszilja meg, mert abban nincs semmi
2016. szept. 27. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Hat azert ha ezt megcsinalta akkor kesobb mit varjak?
2016. szept. 28. 13:22
 9/9 anonim ***** válasza:
Én megcsalásnak venném, de te érzed milyen a kapcsolatotok, mindenkinek más számít annak. De mindenképp beszélgess el vele, ha ez tényleg így volt akkor már az meg ér egy veszekedést , hogy miért hazudik a szemedbe. Ja és ne verekedj, inkább a csajjal kéne ezt megbeszélni.
2016. szept. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!