Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megcsalt a barátom, de még...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt a barátom, de még ezek után is szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nagyon jól haladt a kapcsolatunk, de két hónap után szünetet akart,mert beijedt attól hogy szerelmes belém.(tudni kell,hogy az elöző párkapcsolatában a csaj megcsalta őt,így nehéz volt neki ez az egész) Nemrég kiderült,hogy elment bulizni felszedett egy csaj és mindezek után pár napra rá egy harmadikat is. Nem ilyen és a barátai is csodálkoztak rajta, mert ez nem vall rá..Kérdőre vontam és az volt a válasza hogy nem tudja miért csinálta és hogy nagyon sajnalja..Amit csinált az megbocsájtható?
2016. márc. 1. 10:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ő megbocsájtott a volt barátnőjének?
2016. márc. 1. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
HA akarod igen, ha nem akarod nem, rajtad mulik.
2016. márc. 1. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kérdeztem rá,hogy megbocsájtott-e neki,mert bármikor szóba hoztam a témát akkor ő terelte és nem akart róla beszélni.
2016. márc. 1. 10:44
 4/11 anonim ***** válasza:
Ez egy költői kérdés volt. Az ő oldalát ismered csak ezért szerintem mivel ezt tette jogod van leülni vele beszélgetni, hogy akkor hogyan s tovább. Neked kell tudni mit akarsz...
2016. márc. 1. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Én megbocsájtanák neki,de egy kapcsolat alapja a bizalom,ami nem hiszem hogy meglenne. Mennyi az esély,hogy nem csinálja meg újra?
2016. márc. 1. 11:12
 6/11 anonim ***** válasza:

Heló!


Olyan nicns ,hogy nem tudja, miért csinálta. De! tegyük fel - khhh, na persze - , hogy így van. Ezek alapján bármikor újra megteszi, "akaratán kívül". A kérdés adott: Szükséged van neked erre?

2016. márc. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Azt tudom,hogy szeretem...itt reménykedek,hogy tanult ebből az egészből,főleg mert vele is ugyan ezt csinálták,mint most ő velem..de igazatok van csak nehéz elfogadni
2016. márc. 1. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:
A kerdes az, hogy zavar-e ha mas noket is megdug. Ha zavar, akkor szakits, hatha talalsz monogam tipust, bar ferfiak kozott keves van. Ha lehet hinni a legendaknak.
2016. márc. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tegyük fel, megbánta, hogy felszedett egy csajt, amikor szünet volt köztetek. Oké, véletlen megtörtént... nagyon részeg volt... tegyük fel.

Na, de, hogy felszed egy másik csajt is, az már nagyon nem mellékes.

Dehogynem tudja miért csinálta, csak annyira gerinctelen, hogy nem vallja be, hogy hoppá, te megbecsülnéd őt, neki ez nem kell, mert megy a fa*za után!

Ilyen pasinak ne bocsájts meg, sőt, igazából örülj, hogy ez történt, vagyis érted, a helyzethez mérten!

Az elején tuti rossz lesz nélküle, de idővel csak profitálhatsz ebből!

2016. márc. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
igen,teljes mértékben igazatok van..még nehéz,de menni fog:)
2016. márc. 1. 15:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!