Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Komolytalan valaminek indult,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anonymus2001 kérdése:

Komolytalan valaminek indult, de most szerelem. Na de ki érez többet? Hogyan bízzak? Elveszithetem? Surgos lenne

Figyelt kérdés

(elore is bocsanat az ekezetek hianyaert)

Csunyan veget ert kapcsolatom utan tenyleg es komolyan elhittem, hogy soha nem leszek szerelmes ujra (a tinedzser fej) es volt egy regebbi, nem kozeli, de kedves ismerosom, akivel aprilis kornyeken kezdtuk el igazan megismerni egymast, amikor is kiderult, egy cipoben jarunk a szerelem teren. Szepen lassan alakulgatni kezdett viszont valami es mielott eszrevettuk, mar nagyban valtottuk a csokokat. Nem egy suliba jarunk, igy ismerosok elott nem volt meg alkalom megnezni, hogyan reagal. Valamifele "friends with benefits"-nek hivjuk a dolgot, de amugy minden olyan koztunk, mint a normalis "parok" kozt. De nagyon felek, hogy vajon komolyan gondolja-e (hiszen nem vallal fel egy "kapcsolat"-ot a klasszikus formajaban) es en se tudom, hogy erzek ezzel kapcsolatban. Mert valahogy vele nem zavarna (sot epp ellenkezoleg) ha az emberek azt hinnek, hogy "jarunk". De en se nagyon vagyok oda egy "kapcsolat" gondolatatol. Ugy erzem, ez kisebb gatat vet kozenk, friends with benefits szeretettel-nek hivhato ugyanis. De mi van, ha nem szerelmes? Minden jel arra utal, de ott a ketseg. Es felek, hogy elveszitem es csak magamra fogok tudni vetni. Meg nem beszelnem meg vele a dolgot, talan kicsiket kesobb meg, de belul nagyon nyugtalan vagyok. Ezek alapjan mit gondolnatok, tennetek? Koszonom a figyelmet es elore is a kedves es valamelyest produktiv valaszokat:)



2016. jún. 28. 23:54
 1/2 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, 16 eves lany vagyok es egy 17 eves fiurol van szo
2016. jún. 28. 23:57
 2/2 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele a dolgot, ne nyugtalalnkodj! :)

Szerintem elég ideje ismerkedtek ahhoz, hogy ezt megbeszélhesd vele, hogy akkor mit is éreztek egymás iránt. A bizalom idővel ki fog alakulni kettőtök között és nagyon úgy néz ki, hogy együtt lesztek. :)

Csak ne stresszelj annyit, kezdj el vele beszélgetni erről a dologról, és majd kiderül minden.


Elveszíteni sajnos elveszítheted, lehet hogy mégsem jönnek össze jól a dolgok, de ez mindig benne van a pakliban. Én azt mondom, ameddig jó hozzád, és nem bánt meg, addig bízz benne, de azért járj nyitott szemmel. És ne stresszelj rajta, majd alakul minden, csak beszélj vele. :)

2016. jún. 29. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!