Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek ciki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ciki?

Figyelt kérdés
Szerintetek ciki ha a lány a kiszemelt fiútól fél fejjel magasabb? :D nem poén.

2016. szept. 28. 23:18
 1/6 anonim ***** válasza:
Itt nem arról van szó, általában ez mindkét félnek kellemetlen, de nem ettől függ a szerelem. A magam 195 centijével szerencsére ilyenbe még nem botlottam, de én sztornóznék egy ilyen csajszit, persze ha szerelem az más, csak nem érezném annyira a dominanciát :D
2016. szept. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Már láttam ilyen párt, fura volt, de jól elvoltak :D
2016. szept. 29. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Azon kívül, hogy esetleg megmosolyognak az utcán, ha kézen fogva mentek, szerintem más atrocitásban nem lesz részetek. Én is ismertem ilyen párt, addig volt fura, amíg az emberek megszokták, utána már a kutyát sem érdekelt.
2016. szept. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a pasi 190, de te mégis egy fejjel magasabb vagy, akkor már gáz egy kicsit! :D
2016. szept. 29. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :D azért nem ilyen giga magasságrol beszélek, hanem a fiu kb 175 a csaj meg ~180 cm.
2016. szept. 29. 21:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Az inkább egy ajak magasság, mint egy fej
2016. szept. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!