Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez ciki lenne? A barátnőm...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez ciki lenne? A barátnőm erősebb nálam. Többi lent

Figyelt kérdés

A barátnőm 4Fiú testvérrel nevelkedett, és nagyon erős, és mindig mondja ha valaki bánt szoljak neki elintézi, multkor évfolyamtársaim zaklattak, és én nem mertem szolni neki, de ő pont meglátta, és megvédett, ezt nem tudtam ciki -e..

Ő is mindig mondja, okosabb és erősebb nálam. Ciki?



2016. szept. 27. 17:32
1 2
 1/20 anonim válasza:
100%
Nekem az lenne, a csajodnak nem.
2016. szept. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Sok ember annak tartja, én nem.
2016. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
94%
Ez elég ciki szerintem,végülis te kéne az legyél aki megvédi ŐT..vagy nem tudom,de ez csak kettőtökről szól,senki véleménye nem fontos..ha boldogok vagytok eggyüt,akkor ez ne tántorítson el:)
2016. szept. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
86%

"végülis te kéne az legyél aki megvédi ŐT"


Mi van? Hanyadik században vagyunk?

Nem, nem a fiúnak kell megvédenie a lányt. Mindkét félnek ki kellene állnia a másikért, ha igazán szereti, akkor is, ha bajban van, akkor is, ha megtámadják.

2016. szept. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Ahham, Én elmondom 13 éves vagyok a barátnőm 14.

Én amugy nem mondok olyat hogy "Fullos" Meg hogy Szexy, ha szeretem akkor szeretem. Én csak félek hogy ha egyszer megtámadnak vagy 3-man az utcán akkor nem tudnám megvéddeni és futnék vagy csak állnék ott, de ő meg lehet hogy nem is bírná.. Ilyenkor mit csinálhatnék?

2016. szept. 27. 17:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Szerintem meg igenis ciki. Elég érdekes lehetsz ha a barátnőd erősebb nálad még akkor is ha 4 fiúval nevelkedett.
2016. szept. 27. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
89%
És ha valamivel gyengébb egy fiú az átlagnál? Akkor az ciki, és le lehet nézni? Gratulálok, nagyszerű emberek lehettek!
2016. szept. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
0%
#7 Te meg selejt.
2016. szept. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
igazad van 7 -edikkommentelő. Köszönöm a választ. :D
2016. szept. 27. 17:56
 10/20 anonim ***** válasza:
# 8: Miért is? Mert nem értek egyet azzal, hogy ez ciki, sőt, az egész menő-ciki dolgot értelmetlennek tartom?
2016. szept. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!