Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék a lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Benjiro Hungaria kérdése:

Hogyan tudnék a lánynak "bemutatkozni"?

Figyelt kérdés

9.-ik osztályos gimis fiú vagyok, 15 éves. Egy nyelvi osztályba járok, spanyol szakra. 2017 márciusában megyünk majd osztálykirándulás alkalmából Madridba repülővel, ami azért lényeges, mert addigra úgy szeretnék ezzel a bizonyos lánnyl megismerkedni, hogy egymás mellett ülhessünk majd a gépen. Tudom ez hülyén hangzik, de mivel tudom hogy fél a repüléstől, szeretném én megnyugtatni. Nagyon helyes lány, nagyon tetszik nekem, de nem tudom, hogyan ismerkedjek meg vele :(. Nem merek odamenni és csak úgy elhívni egy sütire... Tudom hogy nekem kell kezdeményeznem, de akkor is kéne valami jó tanács/ötlet. Amikor órán vele kell párbeszédet csinálni spanyolul, anniyra elvörösödök meg izzadok, hogy nem tudom kimondani a spanyol mondatot. Nagyon helyes lány, ha látnátok mennyire, ti is megértenétek a gátlásos viselkedésem okát, ugyanis az ember tudja, hogy csak egy esélye van. Ha egyszer elrontod, annyi. Legszívesebben belinkelném a lány Facebook profilját, de ilyet mégsem lehet valakivel megtenni...Ezért belinkelek egy rá hasonlító random képet a google-ról. A külömbség csak annyi, hogy a valóságban a lánynak van egy szemüvege. [link]

Ez a kép hasonlít rá egészen jól, csak a lány nem huszon éves, mint a képen a nő, hanem 15, és van egy ilyen szemüvege: [link]

Bocsi ha kicsit hülyén jön ki, de tudnátok tanácsot adni? Előre is NAGYON KÖSZÖNÖM!! :)



2016. szept. 29. 16:52
 1/2 anonim ***** válasza:

Alakíts ki benne egy jó képet magadról. Nem fontos beszélni vele, csak egyszerűen legyél rendes az osztálytársaiddal, ne trágárkodj, engedd előre a lányokat az ajtón,... Nem csicskának kell lenned; ez fontos! Meg állj ki magadért, legyél proaktív (ha vmi nem tetszik körülötted, akkor az legyél, aki változtat ezen, ne pedig az "ezért is szar a világ" kategória legyél), vállald a felelősséget azért, amit csinálsz!


Ez alapján ő elkönyvel téged egy "rendes srácnak", és ha ezt az idők folyamán nem teszed tönkre, akkor ez csak egyre nő.


Ne számíts arra, hogy majd vkitől kapsz egy csodareceptet, és jövő héten már te leszel a legeslegjobb barátja. A kérdésed alapján te is beláttad, hogy ez nem 5 perces munka. Ki kell tartanod. Annyi jó hírem van, hogy ez alapján mindenki rendes srácként fog elkönyvelni, nemcsak az az egy lány.

2016. szept. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Istenem ez de aranyos 😍 Nah igen. Kb en spanyol tudásom számok, ABC meg pár alap szóba merül ki ugyhogy ebben nem nagyon tudok segítséget adni! De egy 'Hola! Como estas?' -al simán lehetne kezdeni. Gondolom, hogy nehéz a közelébe férkőzni, de szerintem, ha egyből nem is vele kezdesz el beszélni, hanem barátnőivel vagy akivel sokat van es onnan baratkozol ossze vele, ha nagyon nem megy. Fogd fel úgy a lányt, hogy valami haverod, tudom, hogy nagyon nehéz es így is belepitul az ember,de próbáld meg! Es azert március messze van! Nézz melyen a szívedbe es 20masodperc kell ahhoz, hogy odamenj hozza es bemutatkozz neki! Írj ha kell valami ötlet. Igaz en meg csak 8.os vagyok es nem volt barátom, de en a barátaimmal való kezdeményezést tudom nagyon példának hozni! Pl.: tavaly suli első napján a mostani legjobb barátommal úgy ismerkedtem meg, hogy a barátnőmmel odamentem hozza bemutattam magam es öt is es elkezdtem vele beszélgetni! Gyakorlatilag letamadtam, de ez hatásos! Azóta ő hat jobban szeret mint en öt inkabb nem folytatom! Bocsi, hogy hosszú lett! HAJRA!
2016. szept. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!