Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogyan illik bemutatkozni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan illik bemutatkozni egy lánynak akivel most találkozunk először?

Figyelt kérdés
Mind a ketten 21evesek vagyunk, az egyik közös ismerősünk be akar mutatni egymásnak. Hogyan mutatkozzak be? Férfiaknál egyszerű kézfogás bemutatkozás kész :) na de ebben a helyzetben?

2016. febr. 10. 06:22
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az illem itt is megvan.

Mondod, hogy szia xy vagyok és közben nyújtod a jobb kezedet és minden cselekedetkor a szemébe nézel. Megkérdezed esetleg, hogy hogy van..stb. és elkezdtek beszélgetni bármiről.

2016. febr. 10. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Tehat nem illetlenség ilyenkor sem a kézfogás?
2016. febr. 10. 06:51
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Erdekes lenne puszival lerohanni, de igen a kezfogas eloszor az illem.
2016. febr. 10. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Nem is akartam puszival lerohanni :)

Koszonom a válaszokat.

2016. febr. 10. 06:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Kézcsók?:D
2016. febr. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Dicsértessék a Jézus Krisztus!


Viccet félretéve egyébként a férfinak nem illik kezet nyújtani nőnek, azt a nő kezdeményezheti.

Te: -Szia.

Ő: Szia, Harmat Klotild vagyok (és jobb esetben nyújtja a kezét)

Te: - Fizi Miska vagyok (és kezet fogsz vele ha ő nyújtja, ha nem nyújtja, te sem nyújtod)

Te: Örülök hogy találkoztunk, és már irányítod is, pl. foglalj helyet, vagy gyere utánam, vagy mit hozhatok, stb, attól függően hogy hol van a randi.

2016. febr. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
iksz ipszilon vagyok ,szia bébi,szívesen ellátnám a bajodat,ha oké végy nekem egy sört aztán mehetünk. ennnyi!
2016. febr. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem két puszit simán lehet neki adni, legalábbis én nem venném tolakodásnak.
2016. febr. 10. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, 1-es, de látszik, hogy mai gyerek vagy. Kézfogásnál mindig meg kell várni, amíg a nő nyújtja a kezét. Ha idősebb férfinak mutatkozol be, szintén ez az elv érvényesül.

Én ráutaló magatartást szoktam javasolni. Bemutatkozol, közben a vállad egy apró mozdulatával jelzed, hogy kezet akartál nyújtani.

2016. febr. 11. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!