Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ő már tényleg bunko. Hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ő már tényleg bunko. Hogy csinalhat ilyet?

Figyelt kérdés
Van egy fiu aki a nyaron kezdett velem irogatni es 2x talalkoztunk is. Aztan egy kicsitt tobb idore mentem el nyaralni. Tudom hogy talan ez lehet a baj de elkezdett a legjobb baratnommel irogatni es mar becezgetik egy mast meg szivecskek meg minden. Es most nekem bejon egy masik fiu. Azt szeretnem kerdezni hogy szerintetek hagyjam oket es probalkozzak a masik fiunal vagy mondjam meg nekik hogy ez rosszul esik. Ha hagyjam oket akkor hogy keltsem fel a masik fiu figyelmet? Ha ne hagyjam hogy mondkam meg nekik hogy zavar?

2016. szept. 30. 21:38
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd őket,és ismerkedj a másik fiúval, aki legalább tetszik neked :D

Ha nagyon szeretnéd az első fiút,nem gondolnál a másikra ;)

Kicsit több infó kéne a másik fiúról (honnan ismeritek egymást,milyen viszonyban vagytok,stb.)

2016. szept. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igazabol semmi ismeret nincs csak egy suliba jarunk...

Mit tudok kezdeni vele. Eleg felenk

2016. okt. 2. 10:12
 3/3 anonim ***** válasza:

Picit megkésve írok....nade ha még aktuális....ugyebár nem ismerem kiszemelted úgyhogy nem tudom mit szólna ehhez,de tudnék tippeket adni a lehető legcukibbaktól a legelvetemültebbekig nyah szóval


Ötletek amiket picit tesztelgettem én vagy barátnőim:

-folyosón rendszerint köszönj rá majd keresd fel dacen és jelöld be

-írj rá véletlen khmmm véletlen vagy épp szándékosan de az a szándékos az olyan hogy-ha tudod a hobbiját vagy valami mániáját kezdjen érdekelni vagylegalábbis kérdezgesd és abból egy tök jó beszéd lehet

-rakj egy üzit a táskájába h itt meg itt tali vagy ennyedik(jól megmondtam xdd) óra után valami jelet fog neki adni egy csaj és annak bejön vagy bármi,-légy kreatív

-aztán ott van még,hogy barátnőddel hülyültök-gondolom ismered a csípővel megtolni a másikat az meg repülhet trükket) khmm te repülsz kiszemelted tárva álló karjaiba ami direkt a te esésedre készült

-beszélj vele vagy haverjaival

-ha merész vagy csempészd a táskájába a telószámod vagy csak menj oda hozzá és írd a kezére

-vagy csak random menj oda hozzá kérdezd meg valami tök fölös sologról pl hány óra van maxnsm a végén kacsints rá de mosolyogj is



+ezek csak ha mind ketten tömegközlekedési eszközzel jártok be

+ülj vagy állj mellé közel hozzá néuz rá de ne bámuld ill esetleg elegyedj vele szóba ha merészebb vagy és zenéthallgat kérdezd meg mit khmm te azt nem ismered belehallgathatnál e kicsit de csak ha merészebb vagy

+légy laza

+vagy buszon féknél véletlen lépj rá a lábára borulj neki legysn miért leszólítanod ha ezek után sem bunkó vagy még be is jössz neki akkor íme megvan a kiszemelted :)



MINT MONDTAM NEM ISMEREM ÉS ÉN IS CSAK VAN OLYAN AMIRŐL CSAK HALLOTTAM

2016. okt. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!