Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy felejtsem el? Többi lent

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy felejtsem el? Többi lent

Figyelt kérdés

Beleszerettem egy barátomba. Még nem túl régóta ismerjük egymást. Nem tudom, hogy ő hogy tekint rám. Alapjában úgx gondolom, hogy csak barátként. De sokszor észreveszem, hogy direkt megérint, ahogy a szemembr néz, nincs olyan nap, hogy ne beszéljünk. Egyszer küldött szerelmes zenét és mondta, hogy mindenképp hallgassam meg. Mikor elköszön akkor is puszival. Lehet csak én beszélem bele. Máskor tök haverian bánik velem. Nem szeretném tönkretenni a kapcsolatunkat. Szóval inkább csak a barátja maradok mind semmije. Ezért nem szeretnék beszélni neki az érzéseimröl. Meg ő az a bulizós fajta, míg én nem. De nagyon jól kijövünk egymással. Hogy felejthetném el? Próbáltam más fiúkat nèzni, de valahogy mindig hozzá hasonlítom őket. Még soha nem voltam szerelmes és megőrjít ez az érzés.

És többek közt azért nem akarok neki beszélni erről mert én vagyok a lány. Ha konkrétan kimutatná, hogx vannak felém érzései akkor én is. Tudom, tudom...hülyeség. De én nem fogok lèpni.

Én 19/L Ő 20/F


2016. okt. 1. 00:14
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet hülyén hangzik, de előbb nézd meg a párkapcsolati vagy milyen horoszkópotokat. Ha nem is hiszel ebbe. Nekem az előző kapcsolatomba a fiú bak volt. Én ikrek. Olvastam, hogy nagy csoda ha ez a két jegy egymásra talál. Mert teljesen mások... Azóta nem járunk, de még szeretem őt.


Szerintem próbálj vele beszélni. De mvalahogy fejtsd ki azt is, hogy ha nem is tetszessz neki, attól barátok maradjatok már.

Ha tudja, hogy tetszik neked, akkor először átgondolja a dolgot. Ha nem akar téged, akkor se ijedj meg, mert nagy valószínűséggel egyszer csak összejöttök.

Még ha sokat is kell várrni rá. Viszont semmiképp ne nyomulj! Az nem tenne jót

2016. okt. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!