Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek hogy megnyugodjak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

TBC88 kérdése:

Mit tegyek hogy megnyugodjak?

Figyelt kérdés
Van egy fiú és ha rám ír vagy találkozom vele hányingerem van és úgy remegek mint a nyárfalevél, de tényleg a lábam a gyomrom a kezem az állkapcsom mindenem és rosszul vagyok.

2016. okt. 2. 13:13
 1/3 anonim válasza:
Gondolj bele abba, hogy bátmennyire is kedveled, ő is csak egy fiú a sok küzül, és hogy elidegenítheted magadtól, ha így viselkedsz. Tudom, hogy a szerelem megbolondítja az embert, de próbáld meg lazán venni a dolgot. Ha épp találka van, akkor vegyél nagy levegőket, hogy megnyugodhass. Nekem ez mindig segít :)
2016. okt. 2. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
2016. okt. 2. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem gyakorolj...mármint csinálj minél több okot a hányingerre, és próbáld visszafogni.:D Ez nagyon hülyén hangzik...

De nekem bevált, én is amikor találkoztam egy fiúval, felfordult a gyomrom, remegtem, sőt, volt amikor hánytam(nagyon ciki volt!)

Szóval hajrá és ne add fel, mert nekem mostanra sikerült!:)

(Fél éve igyekszem elfolytani ezt az érzést!)

2016. okt. 2. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!