Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet barátságnál több?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet barátságnál több?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel nagyon jóba vagyunk, és elvileg tetszem is neki, és nem tudom mit kezdjek vele, mert kicsit nekem is tetszik, de egy másik lány miatt nem vagyok biztos magamban. Attól félek, ha összejövök vele, elrontom a másik lány miatt, a másik, hogy bár nem látok rá esélyt, és mégis a másik lánynak tetszenék, akkor a barátságot tenném tacsra. Ti mit tennétek?

2016. okt. 2. 16:31
 1/1 anonim ***** válasza:
Először barátkozz össze vele, utána amit akarsz, az lesz. Megtarthatod barátnak őket, vagy...
2016. okt. 2. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!