Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok, de nem jo...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok, de nem jo ez igy?

Figyelt kérdés

Szerelmes lettem egy fiuba ,de ez viszonzatlan (tudja mit ertek iranta,mar lepett volna)

Egy iskolaba jarunk ,iskolan kivuli barati tarsasag is teljesen kozos ,mindig ugyanott vagyunk ,kb mindennap latom.

Egyszeruen mar nagyon rossz . Ha kedves velem az a legrosszabb ,mert tudom h nem kedvel engem ugy ,ha meg semmilyen az a bajom ..annyira hulyenek erzem magam .

Hogy lehet ebbol kigyogyulni? Nem tudok vele nem talalkozni

17/L



2016. okt. 3. 22:55
 1/4 Esztroj ***** válasza:
Ha találsz egy jobbat ;)
2016. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Ezt bizony én is átéltem felnőtt fejjel, és azt hiszem sokunknak adódik ilyen eset az életében. Gyógyír nincs! Ha lenne, már mindenki tudná. Ez nagyon tud fájni, a reménytelen szerelem...

Nos, először is, álmokba nem akarlak ringatni, de meg kell győződnöd róla, hogy biztos nem tetszel-e neki? (Sok oka lehet annak, hogy nem kezdeményezik nálad. fél, nem tudja hogyan tegye stb). Próbáld meg összeszedni a bátorságod, és egy alkalmas pillanatban állj elé, ha mások nem hallanak titeket, és kérdezz rá: Pityu, van kedved velem eljönni randizni? Én nagyon örülnék neki. ;)


Ha hárít, nem egyértelmű választ ad, valószínűleg nincs kedve. Akkor sajnálatos módon meg kell várnod míg kihevered. Mert hidd el, előbb utóbb elfelejted, akkor is ha minden nap látod. Jön más, jön új...

De egyet ne kövess el, amit én tettem: ne hagyd, hogy kihasználja az érzéseid, és esetleg tudván hogy te szereted, rávegyen téged olyan dolgokra, ami a részéről nem lenne őszinte. Biztosan érted mire gondolok, ne hagyd senkinek, hogy kihasználjon.

Tedd meg a kapcsolatteremtés érdekében, akármilyen ciki is, ami tőled telik, kezdeményezz, konkrétan. De ha nem, akkor nem. akkor hagyd, hogy egyszercsak kihulljon belőled az érzés. Lelkiismereted tiszta: te megtetted ami tőled telt.


25/N

2016. okt. 3. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erre csak egy gyógyír van, az idő, de az tényleg segít, csak hát nagyon nehéz. De ilyenkor muszáj továbblépni.
2016. okt. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Igazabol teljesen elvoltam az utobbi idoben ezzel,beletorodtem

De mostanaban elkezdett kedves lenni,amitol en nagyon ideges leszek sajnos

2016. okt. 4. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!