Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak, hogy belém...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, hogy belém szeressen? Szerelmes vagyok belé, de ő ezt nem akarja elhinni/elfogadni. Mit tudnék tenni, hogy észrevegye, és ő is kimutassa az érzéseit?

Figyelt kérdés

Szóval még nyár elején kezdődött, kavartunk, le is feküdtünk, mert nagyon szeretem őt. Viszont akárhányszor mondogattam ezt neki, ő is mondta, hogy szeret, de mégse hisz nekem, fél hogy hazudok neki, vagy nem is tudom mit gondol. Van, amikor egész éjjelt átbeszélgetjük (Facebookon), akkor nagyon kis aranyos, aztán van amikor rájön valami, és egy bunkó, elviselhetetlen ember lesz, van amikor minden nap beszélünk, van amikor, egy hétig nem. Nyáron még sokat találkozgattunk, de most meg már mintha kerülné a talikat, mindig mondogatja, hogy majd átmehetek, de aztán soha nem lesz belőle semmi, mindig csak "majd".

Szerintem biztos, hogy nem szerelmes belém, úgy látom csak azért írja, mert azt hiszi elvárom. Mit tudok csinálni, hogy belém szeressen?

15/l


2016. okt. 3. 17:46
 1/5 anonim ***** válasza:
kicsi lány vagy te még ezekhez...
2016. okt. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet csak arra kellettél neki..
2016. okt. 3. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szivem...hazudik. Ez a csúf igazság. Nem nem hisz neked, nem fél hogy hazudsz neki, egyszerűen hárít. Megkapta amit szeretett volna, ennyi is volt részéről. Kicsit nyersen fogalmaztam, és még úgyse hiszel nekem mert rózsaszín ködben látod őt, de idővel majd tudatosul.

18/L

2016. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jaj...

Egyszer megvoltál neki és ennyi, ezt akarta, sikerült is neki, jól kihasznált.

Gratulálok mind a kettőtöknek!

2016. okt. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hagyd.

Jobban jársz...

Csak kihaaználna.

Nem szeret. Hidd el....

L

2018. jan. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!