Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ti ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti ilyenkor mit csinálnátok?

Figyelt kérdés

Van egy fiú(18), akinek tetszem. Többször beszélgettünk kettesben (még ha épp társaságban is vagyunk) a humorunk hasonló, az ízlésünk is, és szeretek vele lenni.

Nemrég elhívott randizni.

Viszont van egy barátnőm(17), akinek már több, mint 5 éve tetszik a fiú. Én alig 2 éve ismertem meg, és nem hiszem, hogy olyan mélyen éreznék iránta, mint a barátnőm.

Rosszul érezném magam, ha elmennék a randira - a barátnőm miatt, viszont akkor is, ha miatta utasítanám el a fiút.

Most mit csináljak?

17/L


2016. szept. 17. 19:45
 1/4 anonim válasza:
Ha eddig nem jott ossze a fiuval, akkor annak van valami oka...en a helyedbe elmennek...a baratnodnek meg nem kell rolla tudni, jo, tudom ez igy eleg bunkon hangzik de most na...ne csak azt figyeld, h masnak mi a jo, hanem azt is, h neked...ha nagyon akarsz, akkor menj es elj a manak...ha pedig nem, akkor nem es ezt a sracnak is meg kell ertenie
2016. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Menj el vele randizni.

Én értem hogy tetszik neki, de ha öt éve így van és azalatt nem lépett, nem lett semmi akkor nagy valószínűséggel eztán se lesz.

Elmulasztanál egy hatalmas lehetőséget a boldogságra, ne tedd.

Menj vele randizni, sok sikert nektek! ;)

2016. szept. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vidd el a barátnődet is a randira. Vágjátok partiba a fiút,keféljetek gátlástalanul hármasban. Így mindenkinek jó lesz 😊
2016. szept. 20. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg!! Ez hogy is nem jutott eszembe! :o
2016. szept. 20. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!