Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ti mit csinálnátok ilyenkor?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit csinálnátok ilyenkor?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy nagyon helyes meg aranyos sráccal akivel össze is jöttem hétfőn, de annyira felidegesít, hogy olyan gyakran szeret gépezni. Ezt eddig nem is tudtam róla. Jó persze elvisz engem naponta kirándulni stb., de hogy vonjam el attól a rohadt géptől? 16/L
2015. jún. 18. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
65%

Magától kellene rájönnie,hogy semmi értelme a gépezésnek!

Játszik vagy zenét hallgat a gépen?

Én 14 éves fiú vagyok,egy éve még én is csak játszottam ezen a szaron.Mostanában inkább csak azért kapcsolom be,hogy zenét hallgassak és facebookozzak.Néha rám is rám jön az,hogy gépen játsszak a barátaimmal,főleg most nyáron,de akinek barátnője van,annak nem a gépezésen kellene hogy járjon az esze.


Szerintem kedvesen közöld vele,hogy neked ez a problémád,remélhetőleg megérti,és hátha megérti.

Remélem sikerül!! :)

2015. jún. 19. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsánat,az utolsó mondat értelmetlen,már fáradt vagyok :DD
2015. jún. 19. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!