Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megalapozott a félelmem? Ha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megalapozott a félelmem? Ha nem akkor mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nem merek elhívni randira egy lányt, mert nem tudom mit csináljunk, miről beszélgessünk... Most találkoznánk először, de félek az első találkozástól. Viszonylag régóta "ismerjük" egymást, de még személyes találkozás nem volt.

Miket lehet csinálni, hogy üdvözöljem, kézen fogva sétálás lehet-e, puszi, csók... Ilyesmiket szeretnék megtudni.



2016. okt. 5. 14:17
 1/2 anonim ***** válasza:

hívd el nyugodtan:) Neten ismerkedtetek meg, ugye?

Személyes bemutatkozás, kézfogás, arcra két oldalt puszi.

Kézen fogva sétálás, csók csak akkor lehet, ha a lány olyan jeleket ad feléd, h nem bánná, ha...

2016. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első találkozásnál szerintem egy puszi,de kézen fogás még korai szerintem,Találkoztok ,meghivod egy üditőre,elkeztek beszélgetni ,jobban megismerni egymást,aztán a többi jön magától.
2016. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!