Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy tudnám legyőzni a félelmem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám legyőzni a félelmem?

Figyelt kérdés
Van egy szép lány, akivel chatelek, és már jó lenne találkozni vele, de félek elhívni. Mi van ha élőben mégsem jönnék be neki, vagy nem tudnák miről beszélni.
2016. okt. 3. 09:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Próbáld megválaszolni magadnak: mi van, ha élőben mégsem jönnél be neki, vagy nem tudnátok miről beszélgetni? Tényleg, mi van akkor?

Elárulom, semmi. Kiderül, hogy nem vagytok egymáshoz valók, de akár az is lehet, hogy bejöttök egymásnak, és baromi jól elbeszélgettek egymással. De ez soha nem fog kiderülni, ha meg sem próbálod.

2016. okt. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hogy mi van akkor? Ugyanaz, mint most: nem vagytok együt. Viszont nem lenne benned az az érzés, hogy meg sem próbáltad.

Amúgy tudnánk, vagy tudnék.

2016. okt. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bocs, *tudnánk
2016. okt. 3. 10:46
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy időben sokat ismerkedtem neten, és az vált be, hogy minden egyes találkozóra elvárások nélkül mentem. SEMMIT nem vártam, csak egy jó beszélgetést. Az pedig mindig bejött. Sokszor kiderült, hogy nem én nem felelek meg a másiknak, hanem ő nem olyan, amilyennek a net alapján elképzeltem. De attól még megismertem egy érdekes embert és kellemesen elbeszélgettünk.
2016. okt. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
látott már rólad képeket?
2016. okt. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
látott már nem is egyet. Kb 1 hete küldtem neki egyet, rögtön utána kért még egyet. Születésnapon is felköszöntött, és mögé szívet tett
2016. okt. 3. 12:32
 7/8 anonim ***** válasza:

hívjad el,ne legyél már félős.minél gyorsabban,mielőtt még másnak mond igent a randira!


találj ki értelmes programot és dátumot.Ne csak annyi legyen, hogy na talizzunk.

2016. okt. 3. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ezek alaptalan félelmek. Fontosabb arra koncentrálni, hogy kiderüljön mi közös bennetek, mennyire van összhang, mennyire vagytok potenciális társ egymásnak, stb...
2016. okt. 3. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!