Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy lány az évfolyamon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány az évfolyamon aki nagyon tetszik de nem tudom hogyan menjek oda (? )

Figyelt kérdés

Na szóval. Most vagyok második éve a középsuliban és van egy lány a "gólyák" között aki nagyon tetszik. Nagyon tetszik csak nem tudom hogy hogyan próbálkozzak be nála. Egy évfolyammal alattam van. Amúgyís olyan félős típusú vagyok aki nem az ilyen dolgok szakértője, de most teljesen tanácstalan vagyok. Mindig az egyik oszt társammal beszélget, pedig neki más tetszik. Ez az egyik, másik h tudom hogy melyik busszal megy. Mi onnan ahol leszáll, nem messze szoktuk bevárni egymást haverokkal. Akárhányszor észrevesz minket, mindig nevén szólítva köszön a srácoknak. Attól is félek h majd a többiek mit szólnának hozzá. Valami ötlet h hogyan kezdjek neki?

Előre is köszönöm ;)



2016. okt. 5. 18:44
 1/3 anonim válasza:

Hello!

Ha igazán tetszik neked, ne félj tőle hátha neki is bejössz csak nem tudja ő is hogy kezdjen neki. Próbálj meg ismerkedni vele menj oda hozzá beszélgess vagy éppen bókolj neki és próbáld megismerni. Attól hogy próbálsz haverkodni baj nem lehet belőle. ;)

Sok sikert!

2016. okt. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak sétálj oda hozzá. Szünetben amikor látod, vagy valahol suli után, akár a buszmegállóban. Mindenképpen legyél bátor, magabiztos és határozott. Vagy legalább próbáld meg. Mosolyogj sokat, azt szeretik a lányok. És bár én nem vagyok fiú, de ha a haverjaid igazi haverok, akkor csak nem fognak szivatni. Biztos bejön nekik is valaki. Csak kezdeményezz beszélgetést, viccelődj és ha úgy látod, hogy vevő a dologra, akkor nyugodtan kérdezd meg, hogy nem-e lenne kedve valamikor beülni valahova, vagy elmenni sétálni. Aztán ha kezd kínosodni a helyzet (ne adj isten), mondd, hogy neked most menned kell, vagy hasonló.

Nem kell félned,egy lány értékeli, ha tetszik valakinek (különösen egy gólya, itt is annyi olyan kérdés van, hogy a gólyáknak mennyi esélyük van a nagyobbaknál?), jól esik neki. Suliban szünetekben is ha látod, mosolyogj rá, nézd őt, valamennyit biztos le fog belőle szűrni.

2016. okt. 5. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm szépen a válaszokat :D
2016. okt. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!