Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miért tartozik az idegesítő...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miért tartozik az idegesítő dolgok közé?

Figyelt kérdés

Az egyik lánnyal sokszor randiztam és konkrétan a szemembe mondta, hogy túl kedves vagyok és ez így nem pálya egy kapcsolatban.

Már nem egyszer megkaptam ezt a "túl kedves vagy" dumàt de így sosem gondoltam bele, hogy ez most tényleg ennyire rossz lenne..


17/F


2016. okt. 5. 19:38
1 2
 1/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Ó ha tudnád engem mennyiszer hagytak már ott emiatt. Persze, hogy baj, ez valahogy nem férfias a nők szemében és a ragaszkodással csak jobban eltaszítod őket. Tudod mindig a tiltott gyümölcs tűnik a legédesebbnek.
2016. okt. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert ez úgy esik le neki, hogy ő nem képes egy adott dologra. Például te kedvességből tolod a bicóját, holott neki is van 2 lába és 2 keze, ha te tolod, egyrészt úgy fogja érezni, hogy még ezt sem bízod rá, ugyanez, ha mindig veszel valamit, akkor megunja... Rosszabb esetben rászokik, aztán ha nem lesz pénzed vásárolgatni, akkor elhagy.


Vagy te mire gondolsz kedvesség alatt?

2016. okt. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Igen hasonló dolgokat értek ez alatt :)


Csak kicsit rosszul esik, mert nem megjátszásból vagyok ilyen.

2016. okt. 5. 19:47
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Haver szokd az erzest 😄

Ha tudnad hanyan meg hanyan nem szeretik ha kedes egy fiu persze mindig picsognak hogy jaj legyen kedves es ne bunko aztan jon a lovag aki kedves es nem bunko akkor mar az a baj hogx kedves vagy es nem bunko 😁

Szoval ennyit errol 😄

Vannak kivételek!!!!(akik szeretik ha kedves az ember es ok is kedvesek a masikkal)

17/f

2016. okt. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Kenzo Tenma ***** válasza:
100%
Van kivétel, csak rohadt kevés.
2016. okt. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
kezdem azt hinni hogy az itteni 17 évesek ugyan azok akik 3 éve voltak itt gykn 3 éve:D
2016. okt. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az élet nagy rejtélyei haver... :D Én lány vagyok, de halvány lila gőzöm sincs, mi a baj azzal, ha egy srác kedves. Lehet a kedvességet is túlzásba vinni, de ha valaki személyisége ilyen, nem hinném, hogy zavaró, végül is nem tehet ellene semmit.
2016. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Meg kellene becsülni azt,ha egy srác kedves... :/ Szerintem egyáltalán nem idegesítő.
2016. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#6

Hat figyu ez egy banda hely ^^ amikor sok idegen osszegyulik megvitatni par mindennapi dolgot 😁😄

2016. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kisebb kötődés alakul ki az irányába aki csak kedves, mint aki egyszer kedves, egyszer tapló máskor meg közömbös. tudományosan bebizonyították. (igaz nem embereken, de attól még releváns)
2016. okt. 5. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!