Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Elviselhető vagy idegesítő?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elviselhető vagy idegesítő?

Figyelt kérdés
Van egy lány akinél már pár éve próbálkozok, sajnos elég kitartóan, kétszer, szinte ugyanúgy, el is rontottam a dolgot, kicsit számomra is kínossá vált ez az egész. Szerintetek megéri harmadszor is bepróbálkozni, vagy már elege lehet a csajnak? 15/F

2016. ápr. 15. 21:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Pihentesd egy kicsit, nézz szét más lányok is vannak rajta kívül. Én 1-2 hónapot javaslok, de ez alatt semmi kontakt, aztán ha nem találsz jobbat akkor kezdd elölről, de most okosan.
2016. ápr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát, már több, mint fél éve beszéltem vele utoljára, az érzéseim sajnos változatlanok
2016. ápr. 15. 21:45
 3/5 anonim ***** válasza:
Probalkozz meg haradjara! Ha tenyleg nem jon ossze most sem akkor viszont ne tudsz mit tenni...az mar nem rajtad mulik
2016. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Így van, akkor mehet újra. De azért fontold meg, hogy ebből milyen kapcsolat lehet. Aki ennyire nem adja magát, az szerintem előbb-utóbb meg fog csalni.
2016. ápr. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem azért nem jöttünk össze mert nehezen adta magát, hanem mert nem mertem közeledni felé
2016. ápr. 16. 11:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!