Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek szeret, és csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek szeret, és csak zavarban van?

Figyelt kérdés

Jártunk fél évet, de dobtam, mert más lányok is beléptek az életébe. Nem szerettem volna egy lenni a sok közül. Jobb lett volna, ha mindent velem él meg, nem másokkal.Tehát egyértelmű, hogy véget kellett vetni a kapcsolatnak.

Viszont mvalamelyik nap találkozni akart velem, elmentem hozzá. Remegtem a félelemtől. Ez volt az úgynevezett utolsó találka alkalom, amit ő talált ki. Fél óra helyett másfelet voltunk együtt. Mindig utolsó csókként, ppusziként és ölelésként mondogatta a történteket. Egy persze mindig becsúszott.

Azt mondta, hogy XY nevű lánynak milyen jó a segge a fürdőruhába. Én nekem majd megszakadt a szívem, mert szerettem őt, és most is. Mire annyit mondott, hogy nem mondta, hogy más lány jobb nálam. Ezzel megvigasztalt.

Megbeszéltük azt is, hogy megyünk majd kettesbe bicikklizni. Az egyik nap mehettünk volna, de nem voltam otthon.

Másnap viszont már nem akart találkozni. Köszönni sem köszönt. Megint folytatta. A biciklim is el volt fordítva, mikor későbbi busszal érkeztem.

És hát ha a haverjaival van teljesen bunkó és csak röhög rajtam, ha barátnőkkel vagyok akkor is csak kiröhög. A messengeren is bunkózik. De élőbe normális. Azaz olykor.

Vannak azok a jelző mondatai, hogy nem mondta hogy más lány jobb nálam. stb. Ezek miatt estem a bizonytalanságba.

Szerintetek szeret, vagy ő is bizonytalan?

Elvégre én most fogok ballagni, középisibe, és koleszos leszek. Szerintem emiatt is közrejátszik, hogy bunkózik.

Am ahogy hallottam, ő a középisibe jól leronttotta a jegyeit. Négyes ötös volt, most meg bukik kémiából is, ami csak a rossz kedvébe jellemrő rá. Szerintetek?



2016. okt. 6. 20:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy csak szórakozik veled, s ezt ő élvezi.Hagyd ott, mert tőle többet nem várhatsz.
2016. okt. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a valaszt
2016. okt. 6. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!