Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Miért van az, hogy szeretek a...

Miért van az, hogy szeretek a középpontban lenni, de ha egy olyan személy van a közelemben, aki nagy dumás, szeret csipkelődni ( elég komoly hangnemben ), zavarban vagyok és nem tudom magam kifejezni sem megvédeni?

Figyelt kérdés
És amikor "kioltanak", egyszeruen ledermedek es nem tudok megszólalni.Mindig megvedem magamat, eleg nagy szam is van, de ha ott van a közelben egyszeruen nincsen semmi magabiztossagom.Mindig felek hogy beéget,ezért elég szar kedvem is volt ma és mikor kérdeztek valamit, nem jo szoval fejeztem ki magam, senki nem is szólt semmit, csak ő kötött belém, hogy ostoba vagyok..Nem akarom hogy butának gondoljanak. Mit csináljak? Sajnos elkerülni nem tudom,mivel egy osztályba járunk és egy a baráti társaságunk.
2016. febr. 11. 14:31
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként lány vagyok és az osztálytársam akiről szó volt, fiú.
2016. febr. 11. 14:32
 2/2 anonim válasza:
Vedd ezt úgy, mint egy kihívást, feladatot, és őt mint egy tényezőt, aki tesztel. Magabiztosnak kell lenned a közelében is. Figyeld meg a reakcióid, képzeld el hogy viselkednél az ilyen szituációkban.
2016. febr. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!