Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl rajta?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl rajta?

Figyelt kérdés

Egy fiúval hat és fél hónapot jártunk. Nagyon szerettem őt, bár az öt és feledik hónapba elég kellemetlenül éreztem vele magam, mert más lányokról is hablatyolt. A barátom most ment gimibe, én meg maradtam egyelőre általános iskolás, szóval emiatt is aggódtam, hogy mi lesz ha majd csal azokkal, akikkel a nyáron ismerkedett. A fiúba az volt a baj, hogy tényleg szerettem, de ő fél vállról vett, de nem csak engem. Mint észrevettem az anyukájával is eléggé bunkó volt.

Na szóval a lényegre térve. Szeptember utolsó napján dobtam, mert nem viseltem el, hogy már nagyon sokat jár el. Moziba ment az unokatesójával (meg mondta, hogy tán lányok is lesznek) eszébe sem volt, hogy megkérdezze, hogy nincs e kedvem vele menni.

Tehát meguntam, hogy általába ivott és más lányokról dumált. Mindenkivel kemény volt, velem meg lenéző. A barátaim is lenézte, ezért nem is voltak...

Szóval ugyebár szakítottunk, de ahogy kiderült, már vagy egy hete (de lehet több) jár avval a lánnyal, akiről folyton beszélt.

Iszonyúan bánt a dolog! Olyan dolgokat engedtem meg a fiúnak, amit sokan nem. Nagyon bánt, hogy átvert és más lánnyal jár. Igaz, már szakítottunk, szóval rágódnom nem kéne ezen.

De úgy érzem, hogy kihasznált. Szerintetek?

A minap a volt ofője magához hívott, és megkérdezte, hogy mi van a barátommal, járunk e még. Mikor tudatára adtam, hogy nem stb., akkor mondta nekem, hogy tavaly azt írta egy fogalmazásába, hogy én leszek a felesége. Szóval biztos szeretett.

De akkor mi lehetett nála ez az új csajozás?

Nagyon bánt ez az egész. Már haza fele is sírtam, úgy érzem, nem birom tovább..... ITthon sincs minden rendjén, szóval különösen nehéz.

Még annyit mondanék, hogy a fiú nem köszön, de két napja avval a busszal jön amivel én, emellett még bekapcsolódott a beszélgetésembe.... LEhet össze van zavarodva? Hogy ne szeressem?



2016. szept. 29. 16:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Nagyon jól tetted h szakítottál vele. Gondolom ( a levélből ítélve) ahogy én mondanám: Túl jó vagy hozzá.Ennek a fogalmazásnak semmi köze ahhoz h össze van zavarodva.Neki te ennyit jelentettél és az ilyen pasi nem érdemel csak az ő szintjén lévő barátnőd. Ha azzal a ki fruskával jár hadd járjon. Majd figyeld meg vele is ugyanúgy szakítani fog ha meg nem akkor éljék ketten a szemétdombon a kettejük közös ki életét. Te pedig hamarosan találni fogsz magadnak egy olyan fiút aki tisztel és megbecsül és akkor már látni fogod h felesleges volt ez a sok sírás emiatt a kis sz@rházi miatt.Ha nem segítettem volna az írásommal próbáld meg ezt alkalmazni. Veszel egy lapot. A jobb sarkába föl írod a srác jó tulajdonságait a balba pedig a rosszakat a bal oldali sarkot elolvasod mindennap a jobb oldalit egyszer sem.
2016. szept. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem vagy dobd a srácot vagy próbáld meg megfegyelmezni de szerintem ez az ilyen fiúknál nem fog sikerülni.
2016. okt. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!