Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ilyenkor mit kell tennem? 13l

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor mit kell tennem? 13l

Figyelt kérdés
Akit ismerek fiút ovódás koromban ismertem meg és barátok voltunk söt 3-4 osztályba udvarolt nekem. Amikor feljöttem felsőbe hozzám se szolt , se semmi.... Tavaly voltunk egy versenyem ahol elsők lettünk és utazást nyertünk de csak ha felnőttek leszünk (tanfolyam) nah de a versenyen annyira rendes volt rengeteget beszélgettünk azt mondta hogy szerinte okos vagyol és kedvel. Mostanába is szokott köszönni...de azóta semmi...még a verseny napjan éreztem valami furcsa érzést , ami kezd újra előjönni...amugy meg mostanra az iskola legmenőbb pasija..tudom hogy kedvelt és most os érzem de most 3 iker tetszik neki és egy szőke lány....és pont egy hete voltunk egy okt6. Probán és ő kapta a főszerepet és megint az öltözőbbe ketten voltunk és végig bamult meg beszelgettünk de a suliba semmi.

2016. okt. 7. 17:41
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
sok lány tetszik neki, meg amúgy is, éretlenek vagytok. Semmit sem kell tenned. Lehet lepontozni, ha fáj
2016. okt. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 NudliHercegnő ***** válasza:
77%
Hogyhogy három iker tetszik neki? Hármasikrek a csajok? Vagy három különböző ikerpár?
2016. okt. 7. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hármas ikrek
2016. okt. 7. 17:49
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy idiota. Az ilyennel nincs mit tenni. Engedd ki az eletedbol. Nkm is volt hasonlo esetem. Csunya vege lett. Szepen mondd el neki h mekkora bunko es h nalad sose lesz eselye ha nm valtozik meg. Talan igy majd felebred ;) Es ha neked tetszik is: A vilagon rengeteg fiu van meg,ne koss le egy kocsognel :D
2016. okt. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!