Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 13 éves fiú vagyok. Kb.4-dik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

13 éves fiú vagyok. Kb.4-dik ben kiccsit összejöttem egy lánnyal és neki is bejöttem.5-ben még együtt voltunk de év vége felé már alig beszéltünk, de nem vesztünk össze semmin vagy valami nem is értem miért hogy miért szakadt meg?

Figyelt kérdés
És most egyszer odajön hozzám és azt mondja eszébe jutott hogy régebben jól megértettük egymást és ő hetek óta gondolkozott ezen és milenne ha újra összejönnénk én belementem de van bennem valami olyan érzés hogy nem gondolja komolya vagy valami hátsó szándéka van, de ez nagyon halvány és csak néha jön elő, de mégis ott van. Veletek is volt már ilyen? Mi lett a vége?

2016. okt. 9. 23:46
 1/3 anonim ***** válasza:
39%
Hasonló volt,én az úgynevezett szoknyapecér férfiakat képviselem, ám egyszer a saját csapdámba estem, együtt voltam egy lánnyal, akibe teljesen beleszerettem majd így egyszer csak vége lett, aztán jött megint a próbáljuk meg újra dolog, belementem én is senki iránt nem éreztme még olyat, de nem gondolta igazán komolyan, aztán egy buli visszadobott az életbe azóta megint ott vagyok a szeren. Csak más kicsit a korosztály, én akkor 19 voltam.
2016. okt. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát annak idején velem is volt ilyen. Talán 12-13 évesen, már nem is emlékszem, de azt tudom, hogy az lett a vége, hogy én teljesen belezúgtam, ő meg csak azért lógott velem, hogy megcsináljam a háziját, mert én kitűnő tanuló voltam még akkor. -.-

De amúgy ennyi évesen ne keresd az értelmet semmibe, én is nagy nem tudom kinek hittem magam 13 évesen, és így visszatekintve egy senki voltam és sokkal jobban tettem volna, ha nem veszek mindent annyira komolyan.

2016. okt. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De tőlem nem kér semmi ilyet hogy csináljak meg helyette valait
2016. okt. 10. 15:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!