Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tapasztaltabb emberek vélemény...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabb emberek véleményére lennék kíváncsi, mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

van egy fiú akivel együtt voltunk de nagyon sokszor megbántott,volt amikor hanyagolt és csak a veszekedések után látta be hogy elveszíthet és akkor mutatta ki az érzéseit,tipikus bunkó pasi egyébként.

a viselkedésének köszönhetően vége lett,de mindeközben neki lett valakije akivel állítólag felejteni próbált,pár hét után újra keresett hogy hiányzom neki és beszéljük meg ő értem bármire képes és eldobta a lányt.

De én is beszéltem közben egy másik fiúval aki normális volt velem,szinte tökéletes pasi,és most azt kéri tőlem hogy dobjam el én is a pasit de nem tudom megéri-e megint szenvedni csak azért mert szeretem de tudom mi lenne a vége..



2015. jún. 18. 15:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha eddig nem volt jó vele, akkor urána sem fog működni...lehet hogy ha újrakezditek az elején minden jó lesz, de idővel meg fognak jelenni ugyanazok a problémák.

Én nem dobnék el ezért egy normális pasit, akit szinte tökéletesnek tartok.

2015. jún. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
*utána
2015. jún. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az a baj hogy bármit tett,szeretem:/
2015. jún. 18. 16:03
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Csak szenvedtek. Ez így jó neked? (nektek) Inkább azt a pasit válaszd aki normális. Lépj túl.
2015. jún. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

tudom ez a legnehezebb ebben a dologban...

én is nagyon szerettem a barátomat, de elkezdett bunkón viselkedni, beszélni velem, olyanokat mondott, amik nagyon rosszul estek nekem és végén szakított velem, nagyon szomorú voltam, és reméltem hogy megkeres, hogy kezdjük újra...

végül 2 és fél hét után írt hogy hiányzom neki és arra gondolt hogy megpróbálhatnánk újra, de persze csak akkor ha változtatok pár dolgon....majdnem bele mentem, de jobbam átgondoltam és végül jutottam hogy jobbat is fogok nála találni, olyat akinek így is jó leszek és nem akar megváltoztatni....

jól döntöttem, mert egy nála ezerszer jobb pasit találtam:)


csak annyit tudok javasolni, hogy te is nagyon jól gondold át hogy döntesz:)

(#1es voltam)

2015. jún. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ezt nem tudom eldönteni hogy megéri-e szenvedni csak mert szeretem,vagy foglalkozzak azzal aki iránt semmilyen érzéseim nincsenek..
2015. jún. 18. 16:20
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért szereted? Miért azt "akarod" szeretni, abba kapaszkodni, akitől szenvedsz?

Hogy mit kéne tenned, azt itt többen leírták előttem és te is érzed és tudod, csak valamiért még vonzódsz hozzá. De szerintem ezen túl tudsz lépni, el tudod felejteni. Inkább a következő kapcsolatodra összpontosíts, igyekezz annak meglátni a szépségét! Idővel úgyis elmélyül egy kapcsolat.

2015. jún. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!