Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Mit is tehetek? Friss kapcsola...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit is tehetek? Friss kapcsolatom van két hónapja vagyunk együtt, nagyon aranyos kedves fiú és szeretem. Nem szeretném, hogy elhagyjon vagy hogy vége legyen.

Figyelt kérdés
Az előző kapcsolatomban a pasi végig manipulált és mivel szerelmes voltam nem fogtam fel, hogy csak kihasznál, most már látom, de már nem tudom visszafordítani. 2 évig jártunk és azalatt lefeküdtünk egymással, vele vesztettem el, de csak kétszer voltunk együtt mert utána egyre bunkóbb volt és nem engedtem. Az új kapcsolatomban a fiú még szűz és félek, hogyha megtudja, hogy én már nem elhagy. Hogy mondhatnám el neki? 17L (15 évesen feküdtem le vele, egy éve voltunk együtt akkor)

2015. márc. 26. 17:58
 1/8 anonim válasza:
100%

Miért hagyna el emiatt?

Tapasztalataim szerint elég kevesen szüzek 17 évesen.

Egyik sem értékesebb vagy értéktelenebb a másiknál

2015. márc. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha emiatt elhagy, hagyd, hadd menjen.
2015. márc. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Mert mint írtam 15 évesen történt. Iszonyatosan bánom, hogy ilyen korán és, hogy vele és szerintem nem is egészséges és normális ennyi idősen és félek h nem értené meg
2015. márc. 26. 18:06
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is 15 évesen vesztettem el. Egyik udvarlómat sem érdekelte, hogy kivel és mikor történt a dolog. Ez mindenkinek magánügye, van aki megbánja, van aki nem. De hogy emiatt elhagyjanak téged vagy bárkit, én nehezen tudom elképzelni, ha normális elmeállapottal rendelkezik az illető.
2015. márc. 26. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Atyaég, mekkora nagy gond...
2015. márc. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 babóca14 válasza:
Ne aggódj egy barátnőm 13 évesen... szerintem ez cikibb :') én még nem feküdtem le senkivel, és nálam meg ez a baj... :/
2015. márc. 30. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
ne aggódj ez nem baj :) szerintem még jobb is, hogy nem fekszel le fűvel-fával ezt értékelik a normális lányok
2015. ápr. 5. 20:26
 8/8 anonim ***** válasza:
Minden nap kell valamit tenni a kapcsolatért.
2020. jún. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!