Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nah szoval a barátnőmmnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nah szoval a barátnőmmnek tetszik az osztálytársam van esélye szerintetek? 👈👈👌

Figyelt kérdés
Szoval a barátnommnek tetszik az osztálytársam és osszeakarnám oket hozzni...De nem tudom hogy enek mennyi az esélye mert a barátnomm megkérdezte tole facebookon hogy akkor mi van..Es aszt válaszolta az osztálytársam hogy nem jonn vele ossze mert nem lenne neki értelmme...Akkor van a barátnommnek vab nála eselye hogy ossze jojonnek vagy nincs..Szerintettek??
2016. okt. 10. 15:35
 1/6 anonim ***** válasza:
ne akarj senkit összehozni, ne szólj bele más szerelmi életébe, foglalkozz a sajátoddal.
2016. okt. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Inkább tanulj meg írni.
2016. okt. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem, nincs esélye, de te ne szólj bele más szerelmi életébe, mert akkor még csak annyi esélye se lesz, mint amennyi most van.

Meg amúgy is. Ha nagyon ámor asszonyát akarsz játszani, akkor legalább ne az osztálytársaiddal szórakozz...

2016. okt. 10. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ömm...eloszor is nem szolok bele a barátnőmmnek a szerelmi életébe hannem ő mondta/kértte hogy segitsek már neki hogy osszejojonnek...Es amugy is nem akartam beleszolni hisszen az ő dolguk,de megkért hogy segitsek már neki es én aszt mondtam hogy jo legyen megprobalok valahogyan segiteni, azért írtam ide erre az oldalra nem pedig azért hogy egyes emberek kioktassanak...De azért köszönöm a kommentett...👊☝☝☝☝☝☝☝☝☝👈👈👊👊👊👌👌
2016. okt. 10. 16:18
 5/6 anonim ***** válasza:

kevesebb emoji. kérlek. nem ettől leszel menő 7.-es


Amúgy meg ha ő nem tudja ezt megoldani saját maga, akkor még nem kell neki pasi.

2016. okt. 10. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hát én is mondtam már a barátnőmmnek hogy rossz pasit választott mert nem azért de az osztálytársam egy beképzelt bunko paraszt...szoval nekem meg van rola a véleményem de ha a barátnommnek ő tetszik akkor nem lehet mit tenni..Es nem is akkarok csak megkért hogy segitsek már neki...Egyébként amikor megkérdezte a barátnőmm az osztálytársamtol hogy akkor most mi is van koztuk akkor ugye aszt mondta hogy nincsen ertelme hogy járjonnak...de nem értem mert ugyan ugy tetszenek egymásnak legalább is aszt mondta a barátnőmm hogy bejonnek egymásnak akkor mi a bibi...nem értem...szerintettek????
2016. okt. 10. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!