Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hiányzik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hiányzik?

Figyelt kérdés
van egy fiú akivel egészen eddig nem is beszéltem,de ő azt mondta hogy amióta meglátott azóta fontosnak érez..pont most szakított a barátnőjével..és újra megpróbálná a csajjal de miattam nem mert elvileg én jobban érdeklem ,fontosabb vagyok mint a csaj..de végül az én tanácsomra újra együtt vannak.. igaz én mondtam neki de megbántam..nagyon hiányzik és nem bírom nélküle..valahogy elvarázsolt vagy nem tudom de eddig nem éreztem ezt csak miután elkezdtünk beszélni...nem tudom mitévő legyek..nem szeretném a fiúnak megmondani mert most újra együtt van vele és tiszteletben tartom miközben belül ordítok....:(
2016. okt. 10. 18:02
 1/2 anonim válasza:
Szia. Ha Ő is úgy gondolja ahogy Te, akkor nem kell sok idő és együtt lesztek. A masik csajjal voltak problémák ami miatt suét mentek és ez álltalában újra felbukkan az újra kezdett kapcsolatokban. Ne törd magad, lesz lehetőséged, de akkor ne szúrd el!!!!
2016. okt. 11. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Rendben nagyon szépen köszönöm :) nem szeretném elrontani megint :( igyekszem :)
2016. okt. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!