Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy idegenbe?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy idegenbe?

Figyelt kérdés

Na.

En egy 15 eves lany vagyok.Minden rendben van velem es az eletemmel is.De nem tudom mennyire normalis hogy szinte meg sose voltam szerelmes.Nagyon sok kedves es jofej fiut kellett visszautasitsak,mert en sajnos nem ereztem irantuk semmit.Sose ereztem hogy szuksegem lenne valakire,jo nekem egyedul.

Aztan egyszer csak a villamoson meglattam ot.20-25 ev koruli,szakallas,magas.Es nem tudom hogy tenyleg szerelmes vagyok-e de miota meglattam csak o ra tudok gondolni..Annyira remenytelen ez az egesz,es nem tudom mit csinalhatnek vagy hogy egyaltalan helyes lenne e barmit cselekedni.(Szerintem nem)

Nem is tudok rola semmit.Mindennap figyelem ot,de neha nem akkor jon amikor en es akkor egesz nap rossz kedvem van es mar varom mindig a reggeleket hogy lathassam ot.

Es a legrosszabb hogy tenyleg sokkal idosebb.Ahh..nyugtassatok meg hogy nem csak en vagyok ilyen szerencsetlen:(



2016. okt. 10. 19:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugi ilyen velem is volt mar:) sot van is mert van egy pasi es mivel olyan munkaja van hogy eleg gyakran latom, egyszeruen beleszerettem ,es tudom hogy ez remenytelen mert hat mint a te esetedben o is idosebb nallam sokkal :DD nyugi nem vagy egyedul de szerintem ez nem szerelem :) amugy en is 15/L :DD
2016. okt. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szólítsd meg:)
2016. okt. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ha elég bátor vagy szerintem is megszólíthatod valahogy...vagy legalább próbáld meg felhívni a figyelmét magadra.

Előfordul az ilyen,tényleg elég szar dolog :/

2016. okt. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!