Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy idegenbe?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy idegenbe?

Figyelt kérdés

Na jó, a szerelem elég túlzás, de olyan furcsa hatással van ràm azóta, hogy elöször làttam. Nem ismerem, és nem is szeretném megismerni.

Nem az a minden nö álma, még csak nem is jókèpü, viszont karakteres az arca, és nagyon szèp kèk szeme van.

Fogalmam sincs, hány éves, 19 és 25 között bárhol lehet, bár stílusilag kb mint egy lázadó tinédzser(elég hanyagul öltözik, hosszú a haja, ès gördeszkázik).

Sosem beszéltünk, nem is foglalkoztatja, hogy létezem, csak néha bejön a kávézóba, ahol dolgozom. Már észrevette, hogy bámulom, akkor kicsit értetlen arccal visszabámult, de ennyi.

Miért érzem magam felvillanyozva, remeg a kezem és pirulok fülig, ha meglátom, holott nem ismerem, és nem tudom még nevét se?


22N


2015. okt. 26. 15:43
 1/4 opened paradise ***** válasza:
És miért nem akarnál tőle többet?
2015. okt. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Így leírva ez egy ilyen tipikus dizni tévés románc.
2015. okt. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Idegenbe?

Szerintem inkább sci-fi! és rossz kategória!


(bocs az offért!)

2015. okt. 26. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Vonzódás.

Ismerd meg és haladj tovább. Vagy eltávolódás irányba vagy további ismerkedés irányába.

Good luck.

2015. okt. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!