Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket zavar ha egy lány...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket zavar ha egy lány picit pattanasos?

Figyelt kérdés
nem vagyok teljesen patis,de van amikor elég szépen kikaparom,és ~20 piros potty/seb van az arcomon. gyakran érzem hogy ez miatt nem figyelnek rám fel a fiúk... titeket mennyire zavarna ez? (sminkelni nem szeretnék)
2016. okt. 10. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lánytól függ és a pattanásosság mértékétől, általában nem szokott zavarni.
2016. okt. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem számit nálam
2016. okt. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is az vagyok nem számít...
2016. okt. 10. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem mindenki pattanásos, legalább egy kicsit. Nekem van olyan osztálytársam (fiú, nem néz ki rosszul), akinek tök sima a bőre, csak néhány pattanása van, de azok elég feltűnőek. Nekem ettől még nem tűnik kevésbé helyesnek, vagy ilyesmi, ráadásul ez ellen nem lehet nagyon tenni semmit. Amíg nem megy át igénytelenségbe, addig nem zavar.

L

2016. okt. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

vékony agyagréteg >>>>>>>>>>>>> pattanás.


Szívesen.

2016. okt. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem zavar. Nàlunk a suliban ugymond a legszebb fiú (minden làny àlma) tiszta pattanàsos! XD
2016. okt. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!