Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ez miatta Lehet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez miatta Lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek egy fiút, ő nem tudom viszont szeret-e. A barátaim mondják hogy nagyon úgy néz ki hogy én is bejövök neki, de direkt nem akartam elhinni nekik nehogy aztán csalódás legyen a vége. Viszont ez a tudatlanság kínoz.

Vajon miatta van hogy már nem eszek egy hete rendesen? Azelőtt nagyon imádtam enni. Szerintem az alakom se rossz, és nem akarok nagyon lefogyni, viszont legutoljára tegnap reggel ettem egy banánt. Ez miatta lehet? Egész nap csak rá gondolok és egyszerűen nem vagyok éhes. Próbáltam megenni egy sportszeletet de egy falat se ment le a torkomon. Most mit csináljak?



2016. aug. 25. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Most ez komoly? :DD nem megy le a sport szelet:D:D:D:D hát ezen megszakadtam.

De amúgy most őszintén miért van szerelmi bánatod amikor még nem történt semmi? egyébként nem tudom miért van szája pár embernek lehet vele beszélni is. Meg kell kérdezni, hogy most akkor mivan akar e valamit , mert te igen, ha esetleg meg nem akkor ki fogja eltolni a biciklit:D

2016. aug. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pont ez az hogy nincs szerelmi bánatom. Sőt tök boldog vagyok. Egyszerűen csak éjjel nappal rágondolok és "elkezdenek pillangók röpködni a hasamban". Nem vagyok éhes. Vagy ez más miatt van?
2016. aug. 25. 16:53
 3/4 anonim válasza:
Xddddddd barcsak ilyen dolog lenne a legnagyobb gondom
2016. aug. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, sok ember itt azért problémázik ilyesmin, mert némelyik kérdező, mint Te, olyan dolgokon tudtok problémázni, hogy az fárasztó.

Ki kell nyitni a kis szádat és megkérdezni, akar-e valamit Tőled. Kész. Ha igen, akkor röpködhetnek tovább a pillangók, tőlem szivárványt is pukizhatsz, talán az emésztésed is helyreáll, ha meg nemet mond, akkor el kell fogadnod és idővel elfelejted.

És nem vagyunk orvosok, hogy tudjuk, miért nem tudsz enni.


18/L

2016. aug. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!